Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwy postrzelony w pośladek podczas polowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 17:23 Powrót do artykułu
Szkoda że nie w łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeźwy mysliwy ? I to na polowaniu? HAHHAAAAAAA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dał ddd uuu. Py
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz poczuł co czują zwierzęta?Miło panu mysliwemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma zad podobny do zadu dzika i stąd ta pomyłka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to było udane polowanie, szkoda że tylko jeden postrzelony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest POSCZAŁ :) w Zadnią część to trzeba dużo Lodów jeść lub robić ! Gdzieś kiedyś na filmie to widziałem tylko nie wiem którą wersję , różne filmy oglądam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze - powinni się nawzajem powystrzelać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym czasie na drogach w Polsce zgineło kilkanaście osób zatrzymano klkadziesiat nietrzeźwych kierowców ale w Polsce głupota krąży wokół rzeczy nieistotnych byle zawisić gówno w sieci 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto mieczem wojuje od miecza ginie". Dobrze mu tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki tam przypadkowy postrzał, rykoszet. Pewnie kolega myśliwy chciał mu jajka odstrzelić ( ale spudłował) za sprezentowane rogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno jecie Gówno wiecie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie należało mu pomóc uśpieniem, miast skazywać na długie zdychanie cierpieniem? Nie bądźcie tacy, Rodacy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem ,że to pustaki ,nie potrafi odróżnić dupy od dzika haha ,mógł dobić postrzałka ,jednego kretyna byłoby mniej. Wszyscy byli trzeźwi bo ci na***i zdążyli uciec zanim koledzy z policji przyjechali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak debil dostanie bron do ręki. Nie wiem też czemu nazywacie ich mysliwymi. Przecież to zgraja psychopatów, w dodatku kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiele elementów tuszy jest niedoceniany przez myśliwych i zostawiane w lesie. Żołądkami jelenia, sercami, płucami, nerkami, jadrami a nawet łbami dzików żywią się lisy. Dzisiaj prosta receptura na mózgi, które można przyrządzać zarówno z dzików, saren, jeleni jak i świń domowych. Kiedyś potrawy z mózgów dostępne były prawie w każdym barze czy restauracji. Aktualnie mózgi świńskie można kupić w marketach. Kłopoty z przechowywaniem nie pozwala nazbierać tyle mózgów z upolowanej zwierzyny aby opłaciło się "odpalać" produkcję puszek. Dlatego też zastosowałem mózgi wieprzowe zakupione w markecie. Mózgi wieprzowe 1 kg Sól 14 gram Pieprz 2 gramy Cebula podsmażana na oleju rzepakowym (nie palmowym!) 100 gram Czosnek (ja nie daję) 1 gram Całość mieszamy dość dokładnie i napełniamy puszki. Ja zastosowałem te najmniejsze pozwalające mi na spożycie przez jedną osobę np. na kanapki śniadaniowe. Pasteryzujemy."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie w łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doskonała wiadomość! Należy tylko żałować, że w d**ę, a nie w łeb chorego psychopaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...