Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. 40-latka nie była trzeźwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2019 r. o 14:52 Powrót do artykułu
Skoda to beZpieczny samochód samochód a do tego Octavia to sam komfort podróży,jakby było to inne auto to mogło się tragicznie skończyć a tu drzewo powalone a tu w aucie lekko zgięta maska i lampa tylko wypadła.Pani tez nic się nie stało żadnego zadrapania,widziałem bo przejeżdzałem.Tylko Skoda Octavia powinna być dostęmpna w Polsce nie było by ofiar w wypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoda to beZpieczny samochód samochód a do tego Octavia to sam komfort podróży,jakby było to inne auto to mogło się tragicznie skończyć a tu drzewo powalone a tu w aucie lekko zgięta maska i lampa tylko wypadła.Pani tez nic się nie stało żadnego zadrapania,widziałem bo przejeżdzałem.Tylko Skoda Octavia powinna być dostęmpna w Polsce nie było by ofiar w wypadkach.
 Gościo ma racje,ja sam jezdze Skodą tylko że Fabią.Powiem wam że rakieta 1,2czysta benzynka Audi i inne BMW wymięka jak jadę i mijam ich prawym pasem to twarz robi się czerwona jak burak z wstydu.Pozdrawiam wszystkich Skodziaży,trzymamy się razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wy volksdojcze jesteście prymitywne . Aż mi wasz żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIJANA BABA TO ZAWSZE WYPADEK EW. CIĄŻA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Francja . Wygoda i bezpieczeństwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczynscie to jeszt takie że nikt nie żginoł postronny a z nio tam kij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka mądra matka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka mądra matka.
 Takie mamuśki są najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoda to beZpieczny samochód samochód a do tego Octavia to sam komfort podróży,jakby było to inne auto to mogło się tragicznie skończyć a tu drzewo powalone a tu w aucie lekko zgięta maska i lampa tylko wypadła.Pani tez nic się nie stało żadnego zadrapania,widziałem bo przejeżdzałem.Tylko Skoda Octavia powinna być dostęmpna w Polsce nie było by ofiar w wypadkach.
Octavia i komfort? Ty nie odczułeś prawdziwgo komfortu w takim razie. Octavia, to samochód kompaktowy i z komfortem ma naprawdę niewiele wspólnego - nawet w tym segmencie jest dużo bardziej komfortowych samochodów! Lekko zgięta maska i lampa tylko wypadła - oczu nie masz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...