Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PSP: 2 mieś temu, zgłosiłem drzewo, nad drogą powiatową. Pomimo, że wisiało/groziło. To Upadło. Podczas tego śniegu, jedynego tej zimy. Może to łączyć z takimi akcjami. PSP nie ma majla! do zgłoszeń, tylko telefon i list polecony. Naprawdę, dziś?? Że Strażak zawodowy robi zdjęcia pamiątkowe? No nie wiem. Drzewo/sosna, nikogo nie zabiło tym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabraklo ostrzału artylerii i symulowanego nalotu na drzwiach od stodoły lub helikoptera szturmowego marki Antek. Ale dobre i to, jak to w trenowaniu inni nazywają, suchy pedalaż. Czy Ukraina jeszcze się broni? Sama. Bo jakoś zaczyna przycichać jak z kowidem, ludobójstwo wszak to tradycyjny obrzęd lokalny, utrudniający swobodny przepływ kapitału, ta niestabilność cen i drobny nietakt warkotu ruskich spalin wszechobecny, skłania ku wyciszeniu nastrojów, delikatnego przygnębienia wizją grzyba z plutonu za plecami. To tak utrudnia plany inwestycyjne, że wizja ugody diabłem wisi w powietrzu i wita się z gąską cichaczem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...