Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Guzik mnie to obchodzi. Płacę podatek od deszczówki, więc niech poborcy się teraz martwią skąd mają wziąć dla mnie wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabetonowane miasta.... rozpalone do czerwoności chodniki i place.... i fontanny tryskacze... wysysanie wody z okolicznych gmin trwa w najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzić stawkę za metr sześcienny wody 10 razy wyższą za zużycie powyżej np. 5 m sześc. na osobę miesięcznie- do 5m masz stawkę x, powyżej woda kosztuje 10x. Jak ktoś chce sobie podlewać roślinki lub napełniać basen to niech słono płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna patologia domków 1-no rodzinnych. Ja to se podleje najwyżej paprotke w doniczce - jedna litra na pare dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabetonowane miasta.... rozpalone do czerwoności chodniki i place.... i fontanny tryskacze... wysysanie wody z okolicznych gmin trwa w najlepsze.
 A jak tam Wody Polskie? Już zajęły się Zalewem, czy dalej tylko osuszają bagna i regulują koryta, żeby woda szybciej spływała z rzek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójtowi Niemiec radzę sprawdzić gosP0darstwo na terenie jego gminy zamieszkałe przez znaną parę trzęsącą Łysogrodem - dewelo-sułtan znany jest z P0lewania mnóstwa wody na dewelocwaniacki młyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujesz dom na działce gdzie była studnia to pseudo -urzędasy karzą ci ją zasypać , aby tylko można było korzystać z wodociągu , a teraz zabraniają podlewać rośliny na przydomowej  działce . Paranoja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...