Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Pies konał przed kościołem, w którym trwała msza. Ksiądz stanie przed sądem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2019 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Po komentarzach widać wyraźnie, że pisali je wierni czytelnicy Sztandaru Ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tajemnicaaa wiaaaaryyyyy, złoto i dolaaaryyyy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....to był tylko pies, a nie ministrant! Nie można wymagać od proboszcza empatii, do wszystkiego co się rusza! Młodzieniec, to już całkowicie coś innego! Na pewno daje więcej radości i na plebanii weselej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to jest wieś to normalka. Znieczulica w stosunku do innych ludzi, nie mówiąc już o zwierzętach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ksiądz powinien dostać największy wymiar kary i pracować w schronisku charytatywnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Bóg istnieje to powinien rozpier...ć tą czarną bandę. Coś mi się wydaje ze to oni są siedliskiem grzechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslicie ze klecha poniesie kare? Watpie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bombowy artykuł, pewnie gdyby w kościele nie było mszy to pies by nie konał, logika autora godna blondynki z durnych dowcipów, gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobić pchlarza i po kłopocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ksiądz, to dworska gnida. Niech go piekło pochłonie... A sądy ? Nie wierzę w sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie się smażyć w piekle za oczernianie stanu duchownego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe jest to, że poprzedni emerytowany ksiądz też spycha winę na innych, niby go wychowywał od szczeniaka, całe życie a potem zostawił obcemu facetowi też księdzu a potem w ogóle się nie interesował losem psa, ani razu nie pojechał na wizytację? Dla mnie całe to duchowieństwo jest wyjątkowo podejrzane i psychopatyczne. Postępowanie następnego księdza to już całkowite dno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal, gdy się na to patrzy. Żal starego proboszcza, co po kilkudziesięciu latach posługi w Łubkach odszedł, bo parafianie nie zadbali o jego przyszłość, żal jego rozstania z kudłaczem warującym pod drzwiami zakrystii. Ten pies to tylko wycinek z bezduszności, co wżarła się w serca ludzi i dotyczy wszystkiego i wszystkich, po prostu, łatwiej się odwrócić, nie widzieć, nie czuć. Nowy proboszcz? Pewnie podobny do większości jego kolegów po fachu. Urzędnik Pana Boga, bez serca, bez empatii. Przez te smutne wydarzenia przebija jedna jasna nutka, wrażliwa dziewczynka, która nie tylko widziała - wszyscy widzieli ale ona jedna zobaczyła i zareagowała na cierpienie stworzenia. I świat stał się choć troszeczkę lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu hejty na kosciol zajmijcie sie smierca ludzi a nie zwierzat marnoty dziennikarskie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pracownicy szkoły nie mogli wcześniej zadzwonić do odpowiednich służb? Przecież widzieli, że pies cierpi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie, może sie wezmą za tych czarnych diabłów, nienaruszalnych dzięki swołoczom pisowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedni proboszcz miał dość parafii miał możliwość  i warunki zostać   ale sam nie chciał  pies mu już nie był potrzebny w chwili odejścia z parafii pies miał według lekarza weterynarii żyć jeszcze dwa tygodnie   z tego co wiem pies był i miał opiekę wodę i jedzenie    szkoda nowego proboszcza bo nic nie jest winny  na początku go okradli teraz taka historia  z psem  i jeszcze te komentarze  zastanówcie się nad sobą i potem oceniajcie kogoś  dla mnie jako ksiądz jest wporzadku  najlepiej było psa uśpić i tyle  nie było nikogo by pomóc ale donieść był  ambitny musimy jako parafianie pomóc proboszczowi  prawdę mówiąc a nie  robić  sensacje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takimi "duchownymi" nie chcę mieć nic do czynienia. Zakłamany wstrętny dziad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalne matoły chwytają się czego popadnie.Jutro będą dokarmiać szczury na złość pisowi.Co za tępe chamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...