Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Iwono, niech pani się zastanowi nad tymi słowami cyt. ,,Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwo świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny’’ - mówił p.rezydent andrzej d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwono, niech pani się zastanowi nad tymi słowami cyt. ,,Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwo świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny’’ - mówił p.rezydent andrzej d.
 Jeszcze kilka dni temu gratulowałem ci trollu sukcesu w POstaci przekroczenia okrągłych 5 tys. postów a dzisiaj ( w tym momencie ) jest już 5111 z czego 90% to cytaty. a pozostałe 10%  to swoje. Czy u ciebie też wzrosły ceny za POganianie białej chabety  niejakiego jak ty piszesz pana Tuska..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka to firma przystępuje do zmowy śmieciowej? Trzeba wywrzeć taką presję na ludziach, żeby sami prosili o spalarnie i deklarowali dobrowolne dopłaty do ich budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwono, niech pani się zastanowi nad tymi słowami cyt. ,,Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwo świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny’’ - mówił p.rezydent andrzej d.
Jeszcze kilka dni temu gratulowałem ci trollu sukcesu w POstaci przekroczenia okrągłych 5 tys. postów a dzisiaj ( w tym momencie ) jest już 5111 z czego 90% to cytaty. a pozostałe 10%  to swoje. Czy u ciebie też wzrosły ceny za POganianie białej chabety  niejakiego jak ty piszesz pana Tuska..
 Widzisz, nauka kształci. Chcesz kolejny cytat z serii ,,wielkich POlaków'', cyt. ,,spieprzaj dziadu'' - lech k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwono, niech pani się zastanowi nad tymi słowami cyt. ,,Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwo świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny’’ - mówił p.rezydent andrzej d.
Jeszcze kilka dni temu gratulowałem ci trollu sukcesu w POstaci przekroczenia okrągłych 5 tys. postów a dzisiaj ( w tym momencie ) jest już 5111 z czego 90% to cytaty. a pozostałe 10%  to swoje. Czy u ciebie też wzrosły ceny za POganianie białej chabety  niejakiego jak ty piszesz pana Tuska..
Widzisz, nauka kształci. Chcesz kolejny cytat z serii ,,wielkich POlaków'', cyt. ,,spieprzaj dziadu'' - lech k.
  Skąd się biorą pożyteczni idioci? Nie zawsze są idiotami, ale z pewnością byli i są pożyteczni. Dla Lenina, Stalina, Hitlera, Putina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Iwono, niech pani się zastanowi nad tymi słowami cyt. ,,Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwo świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny’’ - mówił p.rezydent andrzej d.
Jeszcze kilka dni temu gratulowałem ci trollu sukcesu w POstaci przekroczenia okrągłych 5 tys. postów a dzisiaj ( w tym momencie ) jest już 5111 z czego 90% to cytaty. a pozostałe 10%  to swoje. Czy u ciebie też wzrosły ceny za POganianie białej chabety  niejakiego jak ty piszesz pana Tuska..
Widzisz, nauka kształci. Chcesz kolejny cytat z serii ,,wielkich POlaków'', cyt. ,,spieprzaj dziadu'' - lech k.
   Skąd się biorą pożyteczni idioci? Nie zawsze są idiotami, ale z pewnością byli i są pożyteczni. Dla Lenina, Stalina, Hitlera, Putina
 Masz w pełni rację, tylko nie wiem czemu uich wybraliśmy do rządzenia?  Reguła: jakie społeczeństwo, taka władza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Bełżyc ładnie wygląda w tv i gazecie belzyckiej gdzie promuje się jak PiS w telewizji rządowej. Jest jak Mateusz Krzywousty z Warszawy sukcesy są jego a porażki opozycji. W Bełżycach sukcesy są jego a porażki radnych którzy są tacy wstrętni że patrzą mu na ręce jak nieudolnie rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...