Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Synowie wójta odśnieżyli posesję. Nie wszystkim się spodobało

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2019 r. o 17:27 Powrót do artykułu
...... takie posty tylko zachęcają rożnego rodzaju nierobów do wylewania kupel pomyj na ludzkie głowy. Osobiście wyrażam słowa szacunku pod adresem mądrego ojca. Doskonale pamiętam, jak będąc dzieckiem pomagałem w sprzątaniu i utrzymywaniu w należytym porządku rodzinnej posesji. A były to czasy, kiedy każdy właściciel musiał nawet wapnem malować krawężniki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super postawa Wójcie Gratuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o czym to pisać?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem 6 lat i zbierałem jabłka. W wieku ośmiu lat zbierałem truskawki. Teraz dziękuję matce, że chociaż raz do roku nakazała wykonać ciężką pracę. Dzisiaj mam na chleb i wodę, a jabłek i truskawek więcej nie zbierałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to szok dla niektórych wziąć i co kol wiek zrobić fizycznie. Lenie patentowane. Brawo dla dzieci wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wooow ale wydarzenie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne te teksty o ciężkiej pracay i nie ważne kim jest ich ojciec - dzieciakom to tylko na zdrowie wyjdzie i ma ojciec rację - od małego trzeba uczyć pracy oczywiście nic ponad siły ale 30 m2 to bez przesady ..... - no i super jest własnie to robią to razem - brawo ( nie Panie wujcie ) Panie Edwinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie lepszych tematów? Może następny artykuł z pytaniem Pana Rafała gdzie inwestycje w Gminie Wólka? Czy taki będzie za 5 lat? Przed wyborami? Artykuł jak rodzice wychowali Wójta Gminy. Gdzie ja żyję. ...????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rafale puknij się pan w czoło to może klepki naskoczą na właściwe miejsce. Dzieci przez wspólne prace domowe uczą się. Nie są do niej przymuszane, ani bite, czy trzymane w ramach kary na mrozie. Ruch na świeżym powietrzu i pomoc ojcu w niczym im nie zaszkodzi. Jak pamiętam z dzieciństwa spędzanie czasu na dworze w zimie, bieganie godzinami, rzucanie śnieżkami i jeżdżenie na sankach to było coś z czego dzieciak korzystał, ile tylko mógł. To rodzice ściągali dzieci do domów, bo bali się, że się zaziębią, więc niech się pan tak nie martwi tym, że dzieci w ruchu spędzą ok. 30 min. Brawo Panie Wójcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze trafi się jakaś menda, której coś nie przypasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam niedaleko wójta i co? O mnie też napiszecie i zrobicie sensacje, że odsniezylam chodnik? A co lepsze zaraz przejechał płóg i to wszystko spowrotem wylądowalo na chodniku ..? Może jeszcze w telewizji to pokażcie - . - 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan Rafał to niezła szuja. Zazdrość go zżera że można dobrze wychowywać dzieci. BRAWO PANIE WUJCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie,że to artykuł sponsorowany przez Wójta, który bardzo ostatnio pracuje nad poprawą swojego wizerunku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj nasza córka 13lat też nas zaskoczyła nie czekając na mnie i żonę sama odśnieżyła pół podwórka!Jestem z niej dumny! Brawo Panie Wójcie! To najlepszy wzór do naśladowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdego ob jest obowiązkiem odśnieżanie chodnika i połowy jezdni tak stanowi prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Panu tak dobrze idźie to może pora po tygodniu odśnieżyć drogę w Łuszczowie? Czy lepiej czekać do wiosny jak stopnieje i nie będzie trzeba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdzie się jakiś palant któremu coś nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę i może całą gminę odśnieżą ;) wreszcie śniegu na ulicy za kostki a pług to chyba powietrze zbiera a nie śnieg ;) A może wszyscy mają sobie sami drogi odśnieżać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisać to każdy by chciał a robić ni ma komu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam teraz zająć się drogami gminnymi bo od kiedy śnieg spadł to ten cały śnieg na drogach leży :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...