Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Synowie wójta odśnieżyli posesję. Nie wszystkim się spodobało

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2019 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Kurcze to mój 3,5 letni syn pomagał odśnieżać podjazd przed garażem. Ma swoją, łopatę j tylko czekał aż spadnie śnieg bo palił się do odśnieżania. Dla niego to była zabawa. Ja odśnieżaniem razem z nim. Przy okazji zrobilismy bunkier ze śniegu. Panie Rafale życzę tego samego- wyluzowania. Najlepiej zbudowania bałwana ze śniegu. Będzie Pan miał przyjaciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super chłopaki Pani Wójcie! Praca fizyczna nikomu nie zaszkodzi, a już na pewno nie dzisiejszym młodym ludziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie dzieci będą bardziej zaradne w życiu,o ile ojciec tych dzieci nie zmusza a dzieci same rwą się do pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myślę, że Rafał to miał ciężkie dzieciństwo. Pewnie nikt go nie lubił, w zimie z nikim nie chodził na sanki. To i teraz ma innym za złe, że znajdują zabawek odśnieżaniu. Rafał, nie siedź w domu. Wyjdź na dwór. Będzie fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan rafał to pewnie chowa dzieci dla 500+ a nie wychowuje, o ile posiada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze . ręce z d..y nikomu nie wyrosły . jak byłem mały zapier....łem w tytoniu, żniwa,wykopki,itp . Jak braknie im kasy to sobie przypomną skąd wyrosły im ręce . Nie krytykujcie ich ojca , ma racje . A komu się nie podoba i ma swoje dzieci - to niech na nich chucha i dmucha . aby tą miłością tylko im krzywdy nie zrobić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapier.... w wieku 6 lat od 6 do 6 w malinach i truskawkach od rana pomagało się rodzicom aby mieli pieniążki aby mnie ubrać do szkoły i się nie narzekało także wiem co to ciężka praca wiec nie ***.... brawo dla wójta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, piejecie z zachwytu nad tym co normalne w normalnych rodzinach- tymczasem większość waszych dzieci siedzi z telefonami komórkowymi w łapkach i nawet w ferie nie wyjdzie z sankami na górkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rafale. Dopóki nie było internetu, tylko pana najbliższa rodzina wiedziała, że jest pan idiotą. Teraz wie o tym cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko debil i nierób mógł skrytykować ten post.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan Rafał ma coś z głową. Ja jak miałem 7 lat odśnieżałem chodnik przed domem, ok 40 m2, podwórko 200 mk2 i korona z głowy mi nie spadła. Ponieważ w budynku nie było kanalizacji i wody bieżącej, to zapychało się z wiaderkiem, z pierwszego piętra, po wodę do bramy. Najgorzej to było podczas prania. Kocioł trzeba było napełnić, nalać wodę do balii, a potem to wszystko wynieś. Teraz mam szósty krzyżyk na karku, prosty kręgosłup i jak trzeba to odśnieżam ten sam chodnik przed domem, bo lokatorzy niezbyt chętni do pomocy. Wody już nie muszę nosić. Dodam jeszcze , że od kiedy miałem już 13 lat musiałem w jedno popołudnie przewieźć taczką, z ulicy do komórki 5 ton węgla , był to zapas na całą zimę. Od jesieni do wiosny codziennie jedna węglarka węgla do pieców i jedna mniejsza do kuchni. Drzewa także trzeba było narąbać, tyle by w największe mrozy był zapas. Takie prace to była normalka i jakoś się przeżyło. Dzisiaj nazywa się to wykorzystywaniem małoletniego do pracy ponad siły. Bzdura i jeszcze raz bzdura. Mieszkam nadal na Kośminku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niesamowite. Jak dobrze, że mamy dziennik wschodni, bo nie dowiedzielibyśmy się o tak istotnej informacji!!! Słyszalem, że już Jacek Kurski jedzie do Pana Wójta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myślę, że Rafał to miał ciężkie dzieciństwo. Pewnie nikt go nie lubił, w zimie z nikim nie chodził na sanki. To i teraz ma innym za złe, że znajdują zabawek odśnieżaniu. Rafał, nie siedź w domu. Wyjdź na dwór. Będzie fajnie.
  A może mu ojciec wchodził do wanny...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne właśnie ze DW podejmuje taki błahy temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo i z you tube nie korzystali jak dzisiaj 80% i dali rade pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie ludzie wójt pisior a porządny chłop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Rafał ps. pissda - chyba skasowałem swój komentarz bo nie można mu kulturalnie powiedzcie, że jest "idiotom"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koń Rafał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niejaki panoczek Rafał zapewne przywala się do wszystkiego co się wokół dzieje. To jego sposób na życie, będąc upierdliwcem społecznym. Brawa dla Wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan Rafał to jeszcze ma status idioty czy przeszedł na wyższy status debila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...