Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemnicze dźwięki w Kalinówce. Mieszkańcy powiadomili policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2019 r. o 16:40 Powrót do artykułu
Jestem ze Świdnika, słyszę to samo od godziny 18 do 6 30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robaczywa czeresnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne bo w kujawsko pomorskim, w miejscowości Nakło nad Notecią mieszkańcy też slysza te cykliczne wybuchy. Ktoś coś więcej wie na ten temat?
 Armaty hukowe, ludzie poczytajcie sobie o tym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy nie wiecie co to jest a to właśnie GÓRALKA SRAŁA AŻ PO POLU GRZMIAŁO A MURARZE MUROWALI ABY NIE ŚNIERDZIAŁO. JEDEN MURARZ MÓWIŁ. JA TU STOJE PÓŁ GODZINY ULEPIŁEM DWA KOMINY A GÓROLKA DALEJ SRAŁA A GAWIEDZI MUROWAŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armaty hukowe na polach do odstraszenia np.dzików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie co to jest HAARP i 5G? Wiedzcie ze sa inne zabawki, o ktorych nie przeczytacie na stronach typu: Kosmici porwali mi Krowe. Nadchodzi wasza prywatna Apokalipsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to byly armaty hukowe to przeciez policja od razu by to stwierdzila. Ludzie zastanowcie sie nad tym co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym armaty hukowe wydaja krotkie pojedyncze dzwieki a, nie dlugie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no były huki, sam słyszałem, dosyć denerwujące bo od 22 - do 2 w nocy było słychać intensywnie, okna trzeba było zamykać na noc. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Bóg zobaczył wyniki wyborów i grzmi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...