Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął 49-letni Tomasz Sadolski z Uniszowic

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2018 r. o 14:57 Powrót do artykułu
Sorry ale o 20 już się ściemnia więc to nie jest dobra pora na przejażdżkę. Musiał do kogoś jechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równie dobrze mógł pojechać do Stokrotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musiał do nikogo jechać. Ja często wychodzę na rower w nocy, bo jest wtedy mniej ludzi i samochodów. Można odpocząć. Może zasłabł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jest bardzo dobrze rowerzysta oświetlony to jak najbardziej bo mniej samochodów tylko istnieje tez ryzyko bo więcej bałwanów i pijanych w sobotę wieczór może się pojawić w samochodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pije z kumplami albo jest u kochanki,ludzie gość ma swoje lata nie chce żeby mu doopę zawracno telefonami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kardiologiem jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był na odwyku jakieś 3 tyg temu i mówił że ma wyjeżdżać gdzieś z jakąś dziewczyną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa lata temu dachował swoim audi w Konopnicy mając 1,7 promila jadąc z jakąś tajemniczą padażerką. Kilka dni później znaleziono jego żonę martwą w spalonym samochodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz kardiolog mający ojca wojewódzkiego konsultanta medycyny w randze profesora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie znaczenie ma to kim jest i kto jest jego Ojcem i kto był jego żona. Może potrzebuje pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem go kiedyś-Typ żałosny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś się powiesił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po gębie że niezły świr. Dziwne że sprawa tajemniczej śmierci jego żony zimą 2016/7 została zamieciona pod dywan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie prosze przestańcie pisać takie rzeczy! Ten człowiek ma rodzinę, która cierpi. Przynajmniej ze względu na nią przymknijcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyć już tragedii spadlo na tę rodzinę. Ale hieny portali internetowych nie są w stanie tego zrozumieć i pastwią się nad całą rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Policja ustaliła jak zginęła żona tego pana?! Pani Sodolska była bardzo dobrym człowiekiem, uczciwą i życzliwą dla innych osobą. BYŁA WYBITNYM LEKARZEM, KTÓRY NIESIE POMOC INNYM BEZINTERESOWNIE!!! Nie żyje od grudnia 2016 i nikt do dzisiaj nie wyjaśnił przyczyny jej śmierci?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze odnalezc czlowieka! To sie teraz liczy! Rodzina w rozpaczy! Rozgladajmy sie, kazdy wokol siebie! Ujadanie zostawcie na inny czas jak juz nie możecie zyc bez "jadu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyli psychicznie ta zone. Sodolski razem z ojcem pastwili sie nad nia psychicznie. A ona z rozpaczy sie zabila lub ktos nawet jej pomogl. To bydlo a nie ludzie ten ojciec z synkiem. Wiem co mowie znam obu i jestem sasiadka jednego z nich. Syn byl niedoukiem ktorego ojciec wszedzie wpychal bo jest wysoko postawiony. Dobrze ze gnida nie zyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja jestem sasiadką państwa Sodolskich od ponad 40 lat. Nie mogę złego słowa powiedzieć na tych ludzi. Uczynni, spokojni dobrzy ludzie. Matka zmarłego leczyła moje dziecko. Zawsze służyli pomocą= zupełnie bezinteresownie. Nie wierzę! Nie wierzę!  To ogromna tragedia. Córka została bez rodziców, ktorych straciła w strasznych okolicznościach. Człowiek odebrał sobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnida??????? Bydło??????? Dobrze ze nie zyje?????? Pomylilas/es szambo z internetem "Bozeno" - bo pewnie to falszywe imię. Pod własnym też bys tak napisała/napisał? Spójrz w lustro, niestety zobaczysz w nim siebie.... I jeszcze jedno - temu wpisowi powinien przyjrzec się prokurator. Milego wieczoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...