Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

19-latek zginął pod kołami pociągu

Utworzony przez umberto, 20 lutego 2009 r. o 12:53 Powrót do artykułu
jezeli byl to mieszkaniec zyrzyna, to prawdopodobnie byl to kolega mojego brata z klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak on był z zyrzyna, chodził o chemika. Straszna tragedia, jutro mial mieć koncert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cikawe co się stało. Dlaczego zginął. Czy przez przypadek zginął, czy miał jakiś powód czy za dużo wypił i zasnął na torach. Znałam go, może nie za dobrze, ale z tego co go znam to nie miał powodó bu sie rzucić pod pociąg. Tylko pozostaje czekanie na pogrzeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjacielu... [*] bedziemy z kapela o Tobie pamietac.. mielismy dac jutro czadu na koncercie... R.I.P Bracie.. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mój Boże. Chciałam iść na ten koncert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncert sie odbedzie. pozegnalny dla kamila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy sie odbędzie ten koncert.? i gdzie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś, miejscowość Baranów (k.puław), klub młodzieżowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba się wam w głowach poprzewracało...Zero szacunku, koledzy z "Zespołu", Kamil nie żyje a Wy sobie koncert organizujecie, teraz dacie popis...gratulacje!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert zorganizowany był już wczesniej, Kamil nie chciałby, żeby został odwołany... oni grają go z myślą i dla Kamila... Paco [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilowi zalezalo na tym koncercie... [*] ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo??Kamil nie żyje a Wy tłumaczycie , że jemu by na koncercie zależało???To jest jakaś paranoja, nie może żadne z nas powiedzieć coż on by chciał...najprościej w świecie nie wypadało, kazdy kto ma choć troche sumienia koncert by odwołał...mam nadzieje , że się dobrze bawiliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja go znam od dziecka i wiem ze chcial tego koncertu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem gitarzystą jego zespolu....spiesze sprostowac...my bylismy organzatorami przynieslismy sprzet,załatwilismy sale itp.Inne zespoly wyraziły chec wystąpienia wiec nie moglismy im tego zabronić, ci co byli uważają ze to był dobry pomysł i ze forma memoriału to najlepsze co moglismy zrobic.Ci ktorzy go nie znali nie bawili sie.Bez Kamila, zagraliśmy jedną piosenkę po tytulem "Nieśmiertelny", na scenie palily sie znicze. Czy to oznacza że jestesmy jakimis tyranami bez serca, ktorzy nie potrafią uszanowac pamieci zmarlego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie rok temu 19 lutego 2008 w Pulawach tez mialo miejsce samobojstwo na torach. Czy byl to zbieg okolicznosci czy zaplanowane wlasnie w rocznice? Tu link do tamtego wydarzenia: http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-51331.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odpoczywa w pokoju - młody chłopak. A każdy niech okazuje szacunek po swojemu. Z innej mańki: PS. Czemu dajecie fotki stacji LUBLIN. To nawet nie chciało wam się pojechać na chemię i fotki strzelić. Oj redaktorzy z redakcji puławskiej.... lenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedziemy kamila pamietać do końca,był jednym z najlepszych uczniów,był dobrym kolegą,miał swój zespół który był dla niego bardzo ważny...Boże nie moge w to uwierzyc ze go nie ma,chodziłam z nim rok do podstawówki i trzy lata do gimnazjum,czego własnie on,jeszcze dzień przed tym okropnym wypadkiem widziałam go i rozmawiałąm z nim.....Jutro Kamil sie za ciebie wszyscy pomodlimy...Dlaczego nas opuściłęś?:(:(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pakosław chciałby tego koncertu. Na 100%. I to żadna obraza jego pamięci. W żadnym wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNY GNÓJ KTÓRY NIE SZANUJE CZASU I INNYCH. Przez tego durnia spóźniłem się wtedy do pracy. WIDOCZNIE TAK BYŁ ZAFASCYNOWANY POCIĄGIEM ŻE AŻ WLAZŁ POD KOŁA. Chory łeb i tyle. Albo zbyt mocno się NAJADŁ GRZYBÓW albo nie wiem na prawdę w NIRWANĘ się chłopak chciał zabawic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metyl napisał:
KOLEJNY GNÓJ KTÓRY NIE SZANUJE CZASU I INNYCH. Przez tego durnia spóźniłem się wtedy do pracy. WIDOCZNIE TAK BYŁ ZAFASCYNOWANY POCIĄGIEM ŻE AŻ WLAZŁ POD KOŁA. Chory łeb i tyle. Albo zbyt mocno się NAJADŁ GRZYBÓW albo nie wiem na prawdę w NIRWANĘ się chłopak chciał zabawic
super chłopak zginął a ty o spóżnieniu do pracy...a gdyby ktoś z twojej rodziny miał wypadek to też byś się martwił że spóżnisz się do pracy?? pomyśl!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...