Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda tylko że droga w kiepskim stanie. Na rowerze sobie jechałem a tam fala turystów przez Nasiłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego nienawidzę pedalarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że tam nie pojechałem. Majówka w korku. Ekstra normalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam była sodoma i gomora,stanie w korku kilka godzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy Piknik Majowy - bo niejaki Jaki w Warszawie już kiełbaski z keczapikiem rozdawał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******porad.strefa.pl/gfx/okno_toaleta.jpg ******porad.strefa.pl/gfx/janowiec_zamek.jpg janowiec - piękny widok z zamku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocarstwo ? zlepek terytoriów koegzystujących w ramach jednego państwa, różniących się diametralnie . kwestie dynastyczne , jedyne co je łączyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzialam w domu na ogrodku w Pulawach i bylo mi cudownie w porownaniu z tymi co dzien bez Kazimierza uwazaja za dzien stracony.tylko za kare stalabym w takich korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...