Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adrian nie ma ręki. Zbieraj nakrętki i pomóż chłopcu

Utworzony przez jjj, 31 sierpnia 2010 r. o 10:04 Powrót do artykułu
Czy ktoś coś wie o przebiegu zbiórki dla Adriana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do kiedy trwa akcja ?moze i my jeszcze sie na cos przydamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Łęcznej w wakacje w jednym z naszych lokali zorganizowana została impreza na ktorej mozna było płacic korkami nie tylko za wejscie ale takze w barze udalo sie sporo nazbierac a jesli ktos nie mial nakretek to wrzucał symboliczną kwote za wejscie do puszki, w pracy tez prowadzimy zbiorke nakretek ogolnie w całej Łęcznej jest organizowana zbiórka i co piatek w jednym miejscu zbierane sa nakretki ktore przekazywane sa rodzicom Adrianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znalazłam numer na sklepie w Puławach do rodziców i tez zbieram.WYSTARCZY TYLKO CHCIEĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Barbara Molak jestem osobą niepełnoprawną na wózku domu pomocy warszawie im. Matysiaków ja zbieram korki od butelek już mam pół torebki żeby toś po to przyjechał niech rodzice przyjadą ja jeszcze będę zbierać po ja wiem co to jest pomoc sama potrzebałam pomocy na wózek mój adres Barbara Molak D PS ul.Arabska 3 03-977 Warszawa pozdrawiam czekam szybką od
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kati napisał:
a do kiedy trwa akcja ?moze i my jeszcze sie na cos przydamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akcja trwa w dalszym ciągu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrazliwy napisał:
Czy ktoś coś wie o przebiegu zbiórki dla Adriana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani ten uroczy dzieciak nie może się doczekać skutecznej pomocy, pomóżmy!!! Za chwilę Sylwester, pomyślmy ile kasy pójdzie na fajerwerki. Kilka sekund zachwytu blaskiem rozbłysku. Gdybyśmy tę kasę przeznaczyli na pomoc dla Adriana moglibysmy zachwycać przez cały rok pięknym uśmiechem dzieciaka. Czy nie poczulibyśmy się lepiej? Pomyślmy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kochani ten uroczy dzieciak nie może się doczekać skutecznej pomocy, pomóżmy!!! Za chwilę Sylwester, pomyślmy ile kasy pójdzie na fajerwerki. Kilka sekund zachwytu blaskiem rozbłysku. Gdybyśmy tę kasę przeznaczyli na pomoc dla Adriana moglibysmy zachwycać przez cały rok pięknym uśmiechem dzieciaka. Czy nie poczulibyśmy się lepiej? Pomyślmy!!!
http://pomocadrianowi.ktmedia.pl/pdf/dokumenty.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian czeka, czy kogoś to obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie te korki trzeba zanieść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z Adrianem, ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...