Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera kiełbasiana w Dęblinie. Pomyłka może opóźnić proces urzędniczek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2018 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Pomyłka? Moja była żona miała na drugie Pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etam - mecenas ma racje nima zdefraudowanego boczku i kaszanki to nima sprawy - do uwalenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuSSek zajomał nam z OFE 150 MILIARDÓW i co? Trybunał klepnął, że spoko, można obywatelom zabrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast tej kiełbasy na zdjęciu powinien pojawić się ser edam rycki, byłoby tak regionalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej było szampana kawior a nie "Dęblinską " bo smaczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoić takich, złodzieje, bez litości dla takich, dla nich! Kradli, to przestępcy, proste! Jeszcze na dodatek publiczne pieniądze, przeznaczone dla ubogich, potrzebujących. Hajs na górze moralne na dnie, jakim prawem tacy w cudzysłowie... "ludzie", a raczej odpady społeczne piastują takie stanowiska. Precz z takimi rządami, od najniższego szczebla aż po samą górę, trzeba karać, by ukrócić te hulanki. Myślą że im wszystko wolno! Pokażmy im że się mylą. Prawo jest równe wobec wszystkich. One i tak są tylko pionkami. Zachciało im się kremów do ciała i kaszanek... ja wam dam. Zarabiać a nie pierdzieć w stołki nieroby i złodzieje! Mam nadzieję że to przeczytacie i się spalicie ze wstydu. Nie mam szacunku dla takich pomiotów. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjadły i w....ły i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to parowy jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że też im w gardłach nie stanęło? Tej opcji zawsze mało.Wstyd,żarłoki nie napasione!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bareja wiecznie żywy !! Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachłanność i pazerność ale jak to mówi chytry dwa razy traci. Wyrok powinien być z górnego zakresu widełek bo panie doskonale wiedziały co robią - zdawałoby się wykształcone itd .... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Panie kupowały te kiełbaski i kremy naprawdę biednym rodzinom aby zobaczyły jak jest żyć w luksusie za czyjeś pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoja drogą ciekawe jakie marki tych kosmetyków były bo może najtańsze:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 30 tyś można kiełbaski nakupić oj można.... nie ładnie nie ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są ludzie którzy wiedzą kto im fa. VAT wystawiał. A szczególnie pani TRYCH. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...