Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria TVK Puławy. Spalił się sprzęt warty 50 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2018 r. o 13:34 Powrót do artykułu
Eurosport HD zacznijcie nadawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ileż kosztują urządzenia chroniące przed przepięciami? Czy to nie są przypadkiem głupie oszczędności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część z nich powinna działać już 17 stycznia, pozostałe naprawimy do wtorku – zapowiada prezes Chabros. S-T-Y-C-Z-N-I-A ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część z nich powinna działać już 17 stycznia, pozostałe naprawimy do wtorku – zapowiada prezes Chabros. S-T-Y-C-Z-N-I-A ?? No to dopiero prezent jeden kanał za roczny brak dostępu. Tak to tylko w PSM 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część ma działać od 17 stycznia?! Wydaje mi się że mamy luty. Na co mi Nsport jak sportu nie oglądam, ale prezent, debile. TVN zyska jakość HD?!! Przecież już ma HD więc o co chodzi? Chyba autor artykułu nie na tym świecie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas zeby wprowadzić konkurencję np. YPC a nie ten chłam puławski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas aby SM odsprzedała tę sieć jakiemuś poważnemu operatrorowi i nie bawiła się w partyzantkę. Mieszkańcy są już tym zmeczeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie TVN TURBO w jakości HD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pakiecie za 45 zł TVN HD już mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był sprzęt PSM czy "WARTY". Polecam SŁOWNIK POPRAWNEJ POLSZCZYZNY.  POPIERAM WNIOSEK O ODDANIE SIECI POWAŻNEMU DOSTAWCY. Proszę porównać listę kanałów na stronie internetowej PSM z tym, co jest faktycznie. Co jest zamiast ZDF?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zwrócą z abonamentu pieniądze za brak programów w pakiecie.Po co mi takie dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach HD to jeszcze luksus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach HD to jeszcze luksus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja chcę odrobinę luksusu. Dajcie wreszcie Eurosport HD i wypie#$%%dolcie programy idiotele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psm Puławy i Pulnet to jedno wielkie g....o, tak to działa jakby chciało a nie mogło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to żadna łaska, że dały na kilka dni kanał sportowy. Już lepiej by było jakby dali Canal+ odkodowany na kilka dni, albo darmowe konto Netflix na miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...