Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Azor z czipem nie zaginie. Akcja w Puławach

Utworzony przez jo, 25 lutego 2014 r. o 17:11 Powrót do artykułu
mój ma czipa, i jak dotąd 3 razy zwiał. szukaliśmy go po całym mieście. Ani policja ani służby do tego przeznaczone nie mają czytników czipów. Raz odnalazł sie w schronisku dla zwierząt, dopiero po przypadkowej relacji w panoramie lubeslkiej. Dzwoniąc do schroniska i dokłądnie opisując psa, zawsze była przecząca odpowiedź. Za pobyt w schronisku trzeba słono bulić, a potem jeszcze za szpital, bo w schronisku wiadomo jak jest...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że zabuliłeś ile należy, bo zgarnięcie twojego pupila, za którego jesteś odpowiedzialny, a którego nie potrafisz upilnować jak należy kosztuje podatnika (dokładnie tak - każdego podatnika!) grubą kasę idącą w setki tyś zł rocznie z budżetu gminy/miasta. Każdy pies w tym kraju powinien być zaczipowany, a właściciel powinien z własnej kieszeni płacić grubą kasę (bo tyle to kosztuje!) za manie-w-du***/przywiązywanie w lesie za nogę drzewa/wyrzucanie z samochodu/pszczanie luzem swojego/syneczka/córci pieska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój ma czipa, i jak dotąd 3 razy zwiał. szukaliśmy go po całym mieście. Ani policja ani służby do tego przeznaczone nie mają czytników czipów. Raz odnalazł sie w schronisku dla zwierząt, dopiero po przypadkowej relacji w panoramie lubeslkiej. Dzwoniąc do schroniska i dokłądnie opisując psa, zawsze była przecząca odpowiedź. Za pobyt w schronisku trzeba słono bulić, a potem jeszcze za szpital, bo w schronisku wiadomo jak jest...
A gdzie smycz jak piesek ma ciągoty do ucieczek?Mój nie czipowany i trzyma się domu.Odejdzie ode mnie na 4-5 metrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...