Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Azoty Puławy: maja projektu zgazowania węgla

Utworzony przez drMiodek, 20 lutego 2009 r. o 17:31 Powrót do artykułu
"Azoty Puławy: maja projektu zgazowania węgla." Nic dodać, nic ując - Analfabeci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu może chodzić o treść: "Azoty Puławy: maju projekt zgazowania węgla" albo "Azoty Puławy: w maju projekt zgazowania węgla".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Puławy, wy rozwijacie się - a pobliski Kraśnik, rządzony przez PO, na oczach mieszkańców zdycha. Poczytajcie ile radni z PO i SLD biorą w kraśniku diety http://dziamber.wordpress.com/2009/02/06/k...%e2%80%93-4509/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAJU PROJEKTU!!!!!! Brawo, Dzienniuku Wschodniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Tu może chodzić o treść: "Azoty Puławy: maju projekt zgazowania węgla" albo "Azoty Puławy: w maju projekt zgazowania węgla".
...albo mają projekt zgazowania węgla, albo nie mają projektu zgazowania węgla... Rozumiem, walnąć byka, ale czemu akurat w tytule, który widnieje pisany czcionką BOLD 25 ? Opamiętania "człowieku Redaktoru z Dzienniku"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PUŁAWY ????? Pracownicy tych zakładów to najbardzej zepsuta społeczność Puław. Wielokrotnie musiałem się wstydzić za tych "biedaków" wiecznie nie zadowolonych, zarabiających po 3, 4, 5 tysięcy złotych miesięcznie. Nic nie robią - tylko chodzą i skamlą jak to im jest źle. BEZNADZIEJA !!!!!!!! Ponadto zatrudniają tam tylko ludzi którzy nie potrafią sobie poradzic w życiu (czyt. leniwi bezrobotni z lewymi rękami do roboty - bo nikt mi nie powie że nie ma pracy !?). I w rękach takich właśnie osób spoczywa bezpieczeństwo wszystkich Puławian i okolicznych mieszkańców wliczając w to mnie i moją rodzinę niestety :-(((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
BRAWO PUŁAWY ????? Pracownicy tych zakładów to najbardzej zepsuta społeczność Puław. Wielokrotnie musiałem się wstydzić za tych "biedaków" wiecznie nie zadowolonych, zarabiających po 3, 4, 5 tysięcy złotych miesięcznie. Nic nie robią - tylko chodzą i skamlą jak to im jest źle. BEZNADZIEJA !!!!!!!! Ponadto zatrudniają tam tylko ludzi którzy nie potrafią sobie poradzic w życiu (czyt. leniwi bezrobotni z lewymi rękami do roboty - bo nikt mi nie powie że nie ma pracy !?). I w rękach takich właśnie osób spoczywa bezpieczeństwo wszystkich Puławian i okolicznych mieszkańców wliczając w to mnie i moją rodzinę niestety :-(((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
BRAWO PUŁAWY ????? Pracownicy tych zakładów to najbardzej zepsuta społeczność Puław. Wielokrotnie musiałem się wstydzić za tych "biedaków" wiecznie nie zadowolonych, zarabiających po 3, 4, 5 tysięcy złotych miesięcznie. Nic nie robią - tylko chodzą i skamlą jak to im jest źle. BEZNADZIEJA !!!!!!!! Ponadto zatrudniają tam tylko ludzi którzy nie potrafią sobie poradzic w życiu (czyt. leniwi bezrobotni z lewymi rękami do roboty - bo nikt mi nie powie że nie ma pracy !?). I w rękach takich właśnie osób spoczywa bezpieczeństwo wszystkich Puławian i okolicznych mieszkańców wliczając w to mnie i moją rodzinę niestety :-(((((
to się wyprowadź buraku z Puław jak Ci coś nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...