Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenujące.Wszyscy członkowie Komisji powinni zwrócić wynagrodzenie ,które otrzymali za pracę w Komisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobrzy fachowcy , zawsze wynik jest taki jakiego potrzeba . Zgadzam się ,winni oddać wynagrodzenie w całości a takie postępowanie powinno być zagrożone Sądem i karą zawieszenia oraz zakazem uczestniczenia w przyszłości we wszystkich komisjach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po to jest obowiązkowa matura z matematyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z przewodniczącym komisji wyborczej.Dlaczego nie poniesie żadnych konsekwencji?? Uważam tą pomyłkę za działanie z premedytacją.Dodatkowo wynik głosowania na wójta też powinien zostać sprawdzony.Zadziwjająco małą ilością głosów wygrał w pierwszwj turze wyborów ??? - ale demokracja to demokracja,jakby wybory coś dawały to by ich nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Markuszowie dobrze liczyli głosy ale byłemu (huraaaaa) przewodniczącemu nawet to sie nie spodobało i sprawe do Sądu załozyl W SĄDZIE GŁOSY PRZELICZYLI I OKAZUJE SIE ZE JEST TAK JAK TRZEBA.JAKI WNIOSEK Z TEGO? przewodniczącego przez 4 lata mieliśmy idiote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich oszustów to trzeba karać pare tysiecy i odrazu nie bedzie przekretów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów. Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.