Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czuję satysfakcję, że zabiegi społeczeństwa i radnych spowodowały konkretne działania władz Miasta. Kilka dni temu napisałem pod poprzednim artykułem o oświetleniu stadionu: "A jaki problem zamontować na każdym z masztów po jednej dodatkowej lampie, którą będzie można włączyć zamiast owych 300-tu?" a tu pstryk i wszystko jasne. Wystarczy dodać po jednej lampie i zasilić. Dziękuję Panie Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nie słabo się robi od tego nawilżania Gości (14 marca 2016 o godzinie 09:58). Na jakiś stołeczek miejski oczekujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nie słabo się robi od tego nawilżania Gości (14 marca 2016 o godzinie 09:58). Na jakiś stołeczek miejski oczekujesz?
  Nie nie oczekuję na żaden stołeczek. Sam sobie doskonale daję radę i nigdy w życiu nie zamieniłbym tego co robię w wolnym zawodzie na żaden stołeczek w UM czy instytucji miejskiej. Moją zasadą, chociaż bywam bardzo krytyczny, nie jest krytykowanie wszystkiego w czambuł, tym bardziej nawilżania, ale gdy widzę pozytywy to potrafię pochwalić, w przeciwieństwie do tych, którzy nie potrafią mówić i pisać niczego pozytywnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie Rękas decydował o tym  czy światła będą włączone czy nie. To  prezydent Grobel decyduje o tym. Mało tego. Do Grobla były adresowane WSZYSTKIE pisma biegaczy w tej sprawie. On je olewał. Dopiero artykuły zmusiły do zaprzestania prymitywnego ignorowania potrzeb mieszkańców. Zamiast podziękowań powinno byc zapytanie dlaczego trzeba było az dymu medialnego, przyparcia do muru,  by podjęta została w końcu prze pana rozsądna decyzja???Dlaczego nikt nie napisze że to Grobel otrzymywał od nas pisma, a nie Rękas? Zejdź pan na ziemie panie Grobel i przestań swą ignorancje i brak myślenia o mieszkańcach, zasłaniać innymi. Jak 'sukces' (wymuszony przez media) to pan, jak pan cos spitoli to wystawia pan kozly ofiarne! Dość tej obłudy, kłamstw i wyrachowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba byc naiwnym żeby sądzić ze to Rękas podejmuje takie decyzje. Tym bardziej  ze pisma otrzymywal Grobel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba dobrze, że prezydent Puław słucha tego co myślą mieszkańcy. A jeśli do tej pory nie słuchał to też dobrze, że zaczął słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow.... Nasi dobroczyńcy!!!!! Możemy korzystać z miejskich ośrodków sportowych. Dziękujemy za tą łaskę! Miasto starych dziadów, którzy robią pod siebie w tle portu, mosir i kortu. To samo z rozrywką. Szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.