Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą nowe siłownie w Gminie Puławy. Mamy listę lokalizacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2020 r. o 08:52 Powrót do artykułu
Wiecie dobrze że patointeligécja zniszczy je w przeciągu roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję,uprawiam sport w polu w truskawkach!Za te pieniądze lepiej drogi budujcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przy niektórych z nich, oprócz kolorowej, betonowej kostki oraz samych urządzeniach, pojawią się nowe nasadzenia zieleni." Nad tym zdaniem bym jeszcze popracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wójcie a drogi fatalne, kiedy powstaną nowe? W 2057?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziałało lobby producentów takich urządzeń. Nie oszukujmy się, z takich siłowni potem nikt nie korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Klikawie, Leokadiowie, Zarzeczu, Opatkowicach i Górze Puławskiej już są siłownie plenerowe - widły, łopata, kosa, cep itp itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł sluszny ale neisetty posluży do dewastacji mlodym narybkom meneli w ktorych niby upatruje sie przyszlość polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy drogi w gminie zrobią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy na zapomnianej wsi Włostowice cokolwiek dla dzieci zrobią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej gminie jest kilka takich siłowni - nie widziałem nigdy, aby ktoś z tego korzystał. W lecie zbiera się tam młodzież i piją piwo. Oczywiście było uroczyste otwarcie, bo wójt lubi się lansować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mieszkam w jednej z tych wsi i będę z tej siłowni korzystał, tak jak i korzystam z boiska i z placu zabaw. Naprawdę nie wiem dlaczego teraz tyle hejterów. Też mam truskawki, maliny mam trawnik i warzywnik. I powiem wam, wszystkim, którym się ta inicjatywa nie podoba, JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole zza Wisły z jej lewego brzegu juz wstały i troluja. Jak wam q...rwa dogodzić.? Jak wojt wybudował coś dla części gminy po prawej stronie Wisły to zarzucacie mu ze tylko Gołąb i Gołąb jak robi dla was w rejonie Góry Pulawskiej to znów źle bo menele to zniszczą. Te menele to przeciez wy i wasze dzieci. Więc weźcie się w koncu za wychowanie swoich dzieci w domu a nie dajecie tym nierobom na piwo i wypuszczacie na wieś żeby z nudów psuli co się tylko da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy o wsparcie budowy siłowni szanowny Pan Wójt także zwróci się do Starosty? Są podstawy, przecież na jednej z takich siłowni będzie można zorganizować choćby powiatowe zawody strongmanów :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego że menele zdemolują? Zrobi się protokół zniszczenia i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troll to Cię zrobił Puławski wieśniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem jak najbardziej za siłownią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać wspierają tylko jeden rejon. Weryfikujemy wiadomo Kiedy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że zbudują wam w końcu tą siłownię. Zamiast lać żony będziecie mogli się wyżyć na siłowni na świeżym powietrzu. A później można pójść na piwko z kolegami do Marynarskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Cieszy mnie taka inwestycja. Sporo jeżdżę po Polsce i Świecie i wszędzie gdzie tylko są takie siłownie zachodzę na nie i odprężam się na przyrządach gimnastycznych. Nareszcie u nas! Brawo Gmina Puławy! P.S. Nie piszę Brawo Panie Wójcie bo jego zajadli przeciwnicy wyłącznie polityczni trolle zaraz napiszą, ze Wójt sam sobie pisze laurki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy na zapomnianej wsi Włostowice cokolwiek dla dzieci zrobią ?
 W który miejscu jak tam wszędzie prywatne działki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...