Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bicom

Utworzony przez aaa, 16 maja 2008 o 14:32
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
0
aaa napisał:
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
Wiele lat pakowano we mnie leki a szczepionki nie przyniosly zadnego rezultatu. Nie mialem innego wyjscia jak sprobowac metody biorezonansu bicom. Szczerze mowiac efekty mnie zaskoczyly. Odczulanie bylo skuteczne rowniez u mojego malego braciszka ( 3 lata ). Objawy nie wracaja i jestem zadowolony - polecam. Wazne tylko by trafic do dobrego gabinetu bo rozni lekarze roznie je prowdza . Jakby cos to moge polecic prosze pisac na renotion@poczta.fm pozdrawiam
0
aaa napisał:
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
Ja odczulałam w bicomie dzieci i siebie oraz stosowałam terapię antynikotynową dwukrotnie. Jesli chodzi o alergie u dzieci, to u starszego syna rewelacja. Syn od około 7 lat jest bez leków i nie ma żadnych objawów alergii. Najgorzej było z kurzem - trzeba było poprawiać, gdyz byly nawroty. U mlodszego syna było trudniej, ale jest prawie dobrze. Nie możemy sobie poradzić z ukąszeniami owadów. Ja z odczulania tez jestem zadowodlona. Polecam. Terapia antynikotynowa za 1 razem pomogla na 4 lata. Teraz jestem po drugiej i nie palę od maja. Według mnie w przypadku alergii, to przez wiele lat chodząc do alergoloów i wydając duże pieniądze na tradycyjne leczenie nie zyskałam nic. Alergia z roku na rok sie powiększała i została rozpoznana astma oskrzelowa. Teraz o alergii u moich dzieci lekarze mówią tylko wtedy, gdy się przyznam.
0
aaa napisał:
Bardzo proszę o opinię. Szczególnie odczulania - alergii dzieci. Czy ktoś może mi coś więcej na ten temat powiedziec. Czy zadziałało na jak długo.
5 lat temu syn był odczulany bicomem.Od 8 miesięcy nie możemy poradzić sobie z AZS-jest fatalnie.
0
Ja odczulałam syna w Lublinie, miał silną alergię i zdiagnozowaną astmę na tle alergicznym.Nie mógł normalnie funkcjonować ani w szkole, ani na podwórku bo objawy alergii były bardzo uporczywe (zapalenie spojówek,katar, kichanie, kaszel),leki od konwencjonalnych lekarzy nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, do tego mnóstwo pieniędzy w aptece, prywatne wizyty a skończyło się na doustnych hormonach, gdyż oskrzela dziecka były jak to określiła pani profesor "zapuszczone" i trzeba było je oczyścić.Wówczas dowiedziałam się o BICOMIE i rewelacja .Od lutego 2009 jest bez jakichkolwiek leków ,żadnych wziewów ,kropli do nosa czy oczu.Bardzo polecam tę metodę. My odczulaliśmy się na Wertera.Polecam.
0
Witam ja tez byłem w tym gabinecie z tym ze teraz nie mieszczą się już na Wertera tylko przenieśli się na Sławinkowska 64. www.alergiatest.pl albo www.alergiamed.pl - maja 2 strony www W teście wyszła mi duża ilość pokarmowych alergenów, po ich odstawieniu przed odczulaniem większość objawów zniknęła. Teraz się odczulam o efektach napisze jak skończę. Póki co jestem bardzo zadowolony
0
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Zorganizowaną grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Zorganizowana grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
0
Gabinet Alergia-Med Bicom w Lublinie. Rasowe hochsztaplerstwo na najwyższym poziomie. Po pierwsze: przyjmuje tam "pani doktor". Ja z zawodu jestem ogrodnikiem ale wyrobię sobie jutro pieczątkę z napisem "lek. med. Jan Kowalski", przyczepię sobie też taką tabliczkę na drzwi w wynajętym pomieszczeniu w którym będę przyjmował pacjentów, na portalu aukcyjnym kupię za około 25000 zł urządzenie Bicom i... będę lekarzem wykonującym testy alergiczne oraz odczulania... Biedni ludzie walą tam drzwiami i oknami... Nic dziwnego, chory człowiek chwyci się nawet brzytwy... Ja trafiłem do tego "gabinetu" na Sławinkowskiej nie z powodu alergii ale chciałem sobie zrobić testy alergiczne tym "cudownym" urządzeniem reklamowanym na różnych forach internetowych. "Pani doktor" :))) stwierdziła u mnie alergię na: gluten (standardowo), mleko (standardowo), roztocza (standardowo). Problem tylko w tym, że ja... nie mam alergii na nic. Ale pomyślałem sobie: zrobię jeszcze prawdziwe testy, medyczne. Z krwi. Więc zrobiłem. I co? Oczywiście nie jestem na nic uczulony. Dlatego twierdzę, że cudowne urządzenie Bicom jest zwykłą ściemą, tak jak ten  "Autoryzowany Gabinet Terapii Biorezonansowej". Ciekawy tekst przeczytałem w otrzymanej ulotce dotyczącej odczulania: aby odczulanie było skuteczne, należy eliminować alergeny (np. mleko) - 5 dni przed odczulaniem, w trakcie odczulania (czyli ileś tam słono płatnych "seansów" odczulających), 14 dni po odczulaniu, następnie "wprowadzamy pomalutku pokarm w małych ilościach". Jeżeli zastosujemy taki system to oczywistym jest, że w trakcie tego "odczulania" nie będziemy uczuleni na dany składnik, ponieważ nie będzie go w organizmie. A po tym okresie? No cóż... Znów będziemy uczuleni ale zawsze możemy skorzystać z ponownego odczulania :) I biznes się "kręci"...
0
Kilka lat temu dostałem alergi. Zaczęły się wysypki na nogach, plecach , brzuchu, strasznie swędące wręcz robiły mi się rany. Poszedłem do dermatologa i alergologa dostałem jakieś tablrtki, maści . Po 2 miesiącach pani dr. zdecydowała , że musimy zrobić testy , zabrała mnie na oddział allergologi na Kraśnickiej w Lublinie. Przez tydzień mnie testowali na różne sposoby. Po tych wynikach kuracja trwała około roku i nie było widać żadnych efektów. Krosty zasychały w jednym miejscu i wyskakiwały w następnym. Poszedłem do BICOMU na Szczecińskiej, później na Zana a obecnie na Szmaragdowej. Nic nie mówiąc zrobiłem testy i co się okazało , pokryły sie z tymi ze szpitala. Zacząłem odczulanie co drugi dzień przez około pótora może 2 miesiące i skończył się problem. Przez długi czas miałem spokój, oczywiście były i nawroty związane z lakierem i pyłem węglowym bo nie mogłem tego uniknąć pracując w takich warunkach. Wszystkie nawroty były robione bezpłatnie, również testy. Jedno jest pewne więcej pieniedzy wydałem na leki przez czas leczenia u alergologa niż w Bicomie. Piętnaście lat temu półroczne dziecko nie przyjmowało żadnego mleka. 2 razy dziennie zmiana mleka, leki itd. lekarze załamywali ręce. Po odczulaniu skończyły się kłopoty i do dnia dzisiejszego nie ma żadnego problemu. Nie każdy musi wierzyć w to odczulanie ale mojej rodzinie i znajomym którzy wtedy przyjeżdżali z W-wy bo tu było taniej pomogło. Nie każdy lekarz pozna się na chorobie , nie każdy fachowiec robi swoją robotę dobrze. Można trafić na kogoś nieudolnego i zostać wrogiem tej metody ale to już nie moja sprawa. Podobnie ma się sprawa z Serwinką. Wielu ludzi nie wierzy w jej pomoc ale przyjeżdżają do niej lekarze z chirurgi o ortopedii, nawet ordynatorzy tych działów nie wspominając o księżach. Ludzie czekają po kilkanaście godzin aby się dostać i sobie chwalą ale zawsze znajdzie się ktoś na nie bo myśli , że ona znajdzie sposób na każdą chorobę . To tak nie działa. 
0
sprawia, że chce się więcej i więcej! wszechstronność działania – african mango to nie są zwykłe tabletki na odchudzanie. to tabletki, które dbają o nasz organizm. obniżają poziom cholesterolu, regulują poziom cukru we krwi, usprawniają pracę jelit, mają pozytywny wpływ na wygląd cery, włosów i paznokci. tabletki african mango są bezsmakowe i bezproblemowe w użyciu. ***przegladtowarow.com/krople-eco-slim-odchudzanie-opinie-uzytkownikow-dawkowanie-cena-polsce.html przykładowe relacje, jakie można poczytać od kobiet, które kupiły eco slim to utrata wagi na poziomie 0,8 kg w 1 tydzień, ponieważ osoba ta wyeliminowała z diety cukry i tłuszcze. trudno się nie zgodzić. w myśl zasady “chudnie się w kuchni, nie na bieżni”, niecały kilogram w 7 dni nie jest niczym, co może wzbudzić zachwyt. jest to normalna utrata wagi gdy utrzymujesz dietę redukcyjną.
0
Powiem wam, żę ja nie widzę potrzeby kupowania drogich urządzen i poddwania się dziwnym terapiom. Jeśli zwykły allertec jest w stanie poradzić sobie z objawami mojej alergii i uwolni mnie od kaszlu czy kataru, to po co szukać dziury w całym. Odczulanie u jednych się sprawdza a u drugich wcale, dlatego pozostanę przy swoich metodach leczenia. 
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.