Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bochotnica: Jak zginął 17-latek? Policja szuka świadków

Utworzony przez Grześ, 5 października 2011 r. o 20:57 Powrót do artykułu
To kiedy był ten wypadek??? W poniedziałek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niezly numer, czeski film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
we wtorek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz napiszą, że policja twierdzi, że ofiarą jest opel...masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krys napisał:
zaraz napiszą, że policja twierdzi, że ofiarą jest opel...masakra
i wcale nie w bochotnicy... paranoja z tymi artykulami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
we wtorek!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kierowca opla jest slepy bo w bialy dzien chyba widac drugi samochod na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kierowca miał zauważyc to skoro wypadł z innego samochodu prosto pod koła(lub został wypchnięty). To się stało w Bochotnicy na ul Kazimierskiej. Zwykłe porachunki doprowadziły do śmierci...Ale skoro udaje sie kozaka i zadeje z nieodpowiednimi ludzmi to tak sie konczy! Trzeba troszkę myslec a nie udawac wielkiego gangstera:) No i niestety tak się konczy.....Szkoda chłopaka i szkoda ze niektóre osoby zaczeły myslec dopiero po takiej tragedii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś może wie jak nazywają się te chlopaki z nałęczowa co go wrzucili pod ten samochód ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak Romek i Bronek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przestańcie piep**yć głupoty. Na razie to nic nie wiadomo, poczekajcie na wyniki śledztwa. Bo na razie nie wiadomo o co chodzi, może długi może nie, może był tak naćpany, że sam wyskoczył a może po prostu nie zamkną drzwi i sam wypadł. To, że mu nie pomogli jest złe ale jeszcze o niczym nie przesądza, małolaty się przestraszyły i uciekli. Z resztą poczekajcie na wyniki sekcji i całego śledztwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa. Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów. Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caly naleczow o tym chuczy o tych popierdulkach pseudo 3 leszczach gangsterach , ale to chyba jacys degeneraci za uczciwa prace sie wziasc powinni rodzice tacy porzadni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną! Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR. PZPR jestem bardzo wdzięczny. Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat. Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku. PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy. Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Jestem przewodniczącym Puławskiego Klubu Trybuny Ludu. Na forum Klubu popularyzuję moje lewicowe i komunistyczne poglądy! Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista! Jerzy Lenartowicz www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Tel. 609 146 746 Mail: majulena@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...