Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zwrócili Wisłę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rury nie wytrzymały ciśnienia pisowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rury zabrali na wodociąg do Koniecpola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rury nie wytrzymały ciśnienia pisowskiego.
Nawet rzeczy martwe juz szlag trafia w tym moherowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie niespodzianki potrafią robić również niskiej jakości wężyki elastyczne doprowadzające wodę do baterii umywalkowych czy zlewowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informacje są nieprawdziwe. Urząd będzie pracował, tylko w utrudniony sposób. Na FB są informacje, gdzie i jak załatwiać sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Bronowice zalało to się wójt nie martwił ! Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Bronowice zalało to się wójt nie martwił ! Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
Nie pomyślałeś przypadkiem że ta awaria najbardziej utrudni życie MIESZKAŃCOM?!?!?!? Resztki szarych komórek ci w tych Bronowicach zalało?!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj w Urzędzie, bez problemu złożyłem wniosek w tymczasowym biurze obsługi i uzyskałem dodatkowe informacje. Pracownicy byli bardzo uprzejmi, chociaż dla nich też ta sytuacja jest trudna, bo nie mogą normalnie pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...