Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziwne te polskie sądy. W Puławach dwoje zajmujących się pisaniem osobników - pan Marcin i pani Anna zaatakowało słownie i przy użyciu rękoczynów radnego Pawła Maja i nic. Pani porównała pana radnego do g...na, zaś pan wykręcał panu radnemu rękę. Czy to nie jest znieważenie radnego? Sprawa została umorzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gościo jest nie wychowany to niech nie pcha się do rady i nie wyzywa urzędników. Sąd prawidłowo że go skazal. Takich ludzi powinno się kierować do odsnieżania dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek B. powinien dostać zakaz pełnienia funkcji publicznych na przynajmniej 10 lat. Teraz rusza jego kolejny proces o pobicie funkcjonariusza publicznego. To jest skandal i wstyd dla Markuszowa, ze ten osobnik jeszcze pełni funkcję sołtysa. Dobrze, że ludzie już coraz mniej się nabierają na gadaninę tego niedouka po zawodówce i już na radnego go nie wybrali. A wójtem chciał być przestępca jeden. Piszę to z pełną świadomością, bo człowiek ten ma już na koncie wcześniejszy prawomocny wyrok karny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Whsnffmp k Akakka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...