Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były starosta puławski krótko pracował w Azotach

Utworzony przez Guest, 6 maja 2016 r. o 20:10 Powrót do artykułu
niech weznie ze sobą panią dyrektor Nizioł,jeden klan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 5 min. pracy na umowę zlecenie można wziąć więcej kasy niż pracując uczciwie 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy, sprzed poł godziny,komentarz pana Sławomir Adam Kamiński na fb na Grupie Pulawy. Twierdzi ze nazywa sprawy po imieniu itp.  Zgroza. Bez komentarza   Sławomir Adam Kamiński Panie Andrzeju trudno o bardziej przejżystego człowieka niż ja Emotikon smile Dzięki temu że lubię często prowokować i nazywać sprawy po imieniu mam pewność że zawsze znajdzie się ktoś kogo moje życie bedzie interesowało Emotikon smile Jestem z tego szczerze zadowolony Emotikon smile nawet kiedyś ogłosiłem "polowanie" na samego siebie z nagrodami Emotikon smile. Te wygibasy w poszukiwaniu sensacji zawsze mnie bawią.
 
Teraz będzie z siebie robił ofiare. Ostani jego króciutki felietonik na lpu 24 to ciągle gadanie ze cos wie ale nie powie np: (cytat): ''Jest wiele spraw, których opisać po prostu nie mogę. Jest jednak faktem, że kilka osób, żeby zniszczyć obciążające ich dowody, jest w stanie utopić wszystkich'' "Tym, którzy powiedzą, że jak zwykle mówię bardzo tajemniczo napiszę coś, co powiedział mi jeden z opozycjonistów: Ludzie mówią, że prawda nas wyzwoli, a ja ci powiem, że im bardziej poznaję prawdę, tym bardziej mam przekonanie, że prawda nas zaje…" Panie , albo pan możesz pisać i pisz albo nie pisz wcale. Tchórzów i podlizuchów i lanserów na tym świecie juz dosc jest
Pan Sławomir nazywa sprawy po imieniu? Hahahaha. Nazywa sie to teraz mówieniem o sprawach bardzo tajemniczo?!?  Najczęściej jednak twierdzi że jest wiele spraw, o których pisać po prostu nie może. Dodaje jednak zaraz że jest jednak faktem np. że jest kilka osób, żeby zniszczyć obciążające ich dowody, jest w stanie utopić wszystkich (gdzie tu jakikolwiek fakt?) Zawsze twierdzi że ktos o czyms mu mówił ale nigdy nic z tego nie wynika. Zawsze nie wiadomo o co w tych jego pisadłach chodzi. Są tylko domysły na poziomie plotkujących jarmarcznych bab. Takie spiskowania, mącenia, knowania, napuszczenia jednych na drugich, straszenia i wichrzenia nazywa  nazywaniem przez siebie spraw po imieniu????!!!!???? To gorzej niż zgroza. Także zostawię to bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stosunek pracy i umowa zlecenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sławomir nazywa sprawy po imieniu? Hahahaha. Nazywa sie to teraz mówieniem o sprawach bardzo tajemniczo?!?  Najczęściej jednak twierdzi że jest wiele spraw, o których pisać po prostu nie może. Dodaje jednak zaraz że jest jednak faktem np. że jest kilka osób, żeby zniszczyć obciążające ich dowody, jest w stanie utopić wszystkich (gdzie tu jakikolwiek fakt?) Zawsze twierdzi że ktos o czyms mu mówił ale nigdy nic z tego nie wynika. Zawsze nie wiadomo o co w tych jego pisadłach chodzi. Są tylko domysły na poziomie plotkujących jarmarcznych bab. Takie spiskowania, mącenia, knowania, napuszczenia jednych na drugich, straszenia i wichrzenia nazywa  nazywaniem przez siebie spraw po imieniu????!!!!???? To gorzej niż zgroza. Także zostawię to bez komentarza.
Typowe zachowania cechujące tchórzy i asekurantów. Zobaczcie co przez to tacy kunktatorzy osiągają. Przede wszystkim bazgrzą tak, że nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi. To są tylko domysły, czasem cytaty czyichś wypowiedzi (zresztą o niczym). Nikt wtedy nie poda do sądu, nikomu sie nie podpadnie (więc dalsza droga 'kariery' i knowań stoi otworem). Ale opinie publiczną karmi się wizerunkiem bezkompromisowej odwagi. Po drugie mącąc w ten sposób można zawsze powiedzieć oponentom, że sie coś wie (nawet jak sie nie ma o tym pojęcia), ma sie na nich haki (nawet gdy sie ich nie ma) ale sie o tym nie napisało. W ten sposób  sie ich ucisza i można wymóc rożne beneficja w stosunku do swej osoby (np.jakąś dobra posadkę przy specjalnie stworzonym dla niego stanowisku pracy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy, sprzed poł godziny,komentarz pana Sławomir Adam Kamiński na fb na Grupie Pulawy. Twierdzi ze nazywa sprawy po imieniu itp.  Zgroza. Bez komentarza   Sławomir Adam Kamiński Panie Andrzeju trudno o bardziej przejżystego człowieka niż ja Emotikon smile Dzięki temu że lubię często prowokować i nazywać sprawy po imieniu mam pewność że zawsze znajdzie się ktoś kogo moje życie bedzie interesowało Emotikon smile Jestem z tego szczerze zadowolony Emotikon smile nawet kiedyś ogłosiłem "polowanie" na samego siebie z nagrodami Emotikon smile. Te wygibasy w poszukiwaniu sensacji zawsze mnie bawią.
Co wy od niego chcecie? Sam przyznaje ze lubi prowokować i to często. Prowokatorzy i prowokacje górą :) Istna sól tej ziemi :) Cel życia wielu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drugi dzień po tym jak załatwił sobie ten stołek było wiadomo ze nie ma co liczyć ze będzie na nim siedział. Był telefon "nie róbcie sobie jaj" i koniec kariery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a Pan Kulik tak pitu pitu ... obu więcej takich TELEFONÓW bo na zakładach przyda się porządek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje utworzyć dla niego zupełnie nowe stanowisko: Naczelny Prowokator Puław. Na pewno się wykaże, więc droga do kariery otwarta: od Krajowego,  później poprzez Światowego, do Wszechświatowego prowokatora Wszech czasów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy od niego chcecie? Sam przyznaje ze lubi prowokować i to często. Prowokatorzy i prowokacje górą :) Istna sól tej ziemi :) Cel życia wielu :)
Proponuje utworzyć dla niego zupełnie nowe stanowisko: Naczelny Prowokator Puław. Na pewno się wykaże, więc droga do kariery otwarta: od Krajowego,  później poprzez Światowego, do Wszechświatowego prowokatora Wszech czasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a Pan Kulik tak pitu pitu ... obu więcej takich TELEFONÓW bo na zakładach przyda się porządek ...
Oni wszyscy tak pitu pitu. byle by nic prawdziwego i konkretnego nie powiedzieć. mydlą nam oczy , dezinformują,  słodzą sobie wzajemnie, kadzą, wciskają nam kit. To sens ich istnienia na stolcach, a dzięki temu  ohyda patola rozkwita w najlepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą słuchy że naczelny prowokator będzie stratował po Sliwniskim,  w wyborach uzupełniających  na radnego na Włostowicach ? O taki wał na niego zagłosuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pod czyim szyldem? mam nadzieję że jeśli to prawda mieszkańcy pokażą mu środkowy palec
Chodzą słuchy że naczelny prowokator będzie stratował po Sliwniskim,  w wyborach uzupełniających  na radnego na Włostowicach ? O taki wał na niego zagłosuje!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ups, czyżby negatywna opinia wydana przez zawistnych internautów spowodowała, że Pan SAK już nie pracuje w Azotach?
  Nie bądź naiwny. Ta kandydatura komuś nie przypadała do gustu. Domyśl się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się nie "narumakował". Całe szczęście, że ktoś spojrzał na sprawę z szerszej perspektywy. Ufff....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy, sprzed poł godziny,komentarz pana Sławomir Adam Kamiński na fb na Grupie Pulawy. Twierdzi ze nazywa sprawy po imieniu itp.  Zgroza. Bez komentarza   Sławomir Adam Kamiński Panie Andrzeju trudno o bardziej przejżystego człowieka niż ja Emotikon smile Dzięki temu że lubię często prowokować i nazywać sprawy po imieniu mam pewność że zawsze znajdzie się ktoś kogo moje życie bedzie interesowało Emotikon smile Jestem z tego szczerze zadowolony Emotikon smile nawet kiedyś ogłosiłem "polowanie" na samego siebie z nagrodami Emotikon smile. Te wygibasy w poszukiwaniu sensacji zawsze mnie bawią.
Co innego można napisać w chwili, gdy człowiek witał się już ze żłobem, a tu negle... bach! i tyłek boli straszliwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁADNE ZDJĘCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się podpadło Sadurskiej, to nie ma się co dziwić, szybko się leci panie Kamiński hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...