Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były starosta puławski pracuje w Azotach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2017 r. o 17:33 Powrót do artykułu
poisowski pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pierwsze poważne zadanie dla specjalisty ds korporacyjnych. Proszę się zainteresować pewnym pracownikiem ZAP, który ostatnio przejawia nowe uzdolnienia i spełnia się jako redaktor na portalu związanym z panem Kamińskim. Ciekawe czy działalność tego pracownika to aktywność w ramach "pracownika po godzinach" czy jednak w czasie. Tematy ciepło powiązane z tymi zawodowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławomir Kamiński to STAN UMYSŁU.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorego umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doświadczenie :) W czym ten człowiek ma doświadczenie i jaka samoocena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja złożyłem CW i nikt nie zadzwonił albo chcieli tylko byłem po za zasięgiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Chorego umysłu
Czy to przypadkiem nie zaburzenia afektywne dwubiegunowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też złożyłem CV na azoty do byłego kierownika . I co? Gówno Ale teraz pałeczka się odwróciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znana osoba w Grupie azoty puławy. Dostałam inne stanowisko - ale się schował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno Pan Sławomir będzie prawidłowo realizował swoje zadania. Ale specjalnie dla niego tworzy się stanowiska jak i w OPEC a teraz Grupa Azoty. To tylko w Polsce tak jest. Ludzie wykształceni, zdolni nie maja pracy tylko dla tego że nie są w partii która w tym czasie rządzi. Nóż sie otwiera. Ja na jego miejscu nie mógł bym sie pokazać publicznie w azotach - ludzie wytkną go palcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Powiem Wam ze Sławek był moim szefem  przez dłuższy okres jako najlepszy ze wszystkich obecnych szefów!!!Facet na właściwym stanowisku!!!
a ja powiem jako też pracownik podległy pod tego pana... karierowicz, dwulicowiec i żądny władzy i zemsty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nikt nie mówi że teraz w opec pracuje żona byłego naszego komendanta policji i jak została przyjęta? Plecaki ,układy.To powinna opisać gazeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała konkurs to pracuje - szkoda wam barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z godz. 17:%3. Jest taka osoba która pracowała w policji w puławach ale z uwagi na jej podejście do kolegów został normalnie wykopana. I myślę że ta osoba piszę o żonie komem=ndant pozdrawiam oszołoma z ul Sienk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sławomir Już pracuje na Azotach. Przecież dostał podziękowania po jednio dniowej pracy w kadrach. Ach te kobiety ministrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuku na muniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darowizna na azotach ja też chcę pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając powyższe, przypomniał mi się taki aforyzm J. I. Sztaudyngera ... "Do ŻŁOBU każdy trafi, choć nie zna geografii"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek Sławek co ty robisz wstydzę sie że cie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie chłop nie ma pieniędzy na utrzymanie rodziny - trochę go szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...