Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Castingi do programu "Ugotowani" w Puławach, Nałęczowie i Kazimierzu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 20:43 Powrót do artykułu
TVN niech s...la
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swoją teściową zgłaszam - wytruje Was wszystkich I na pewno wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć popaprany łeb aby zgłosić się do tego programu... No taaa.... muszą wybrać takich, co ma ją luksusowe domy, coby w TIWI potem dobrze wyglądało w kamerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja swoją teściową zgłaszam - wytruje Was wszystkich I na pewno wygra
Jak ma luksusową chatę. Myślisz że oni tam patrzą na to kto jak gotuje? Oby w TV dobrze wyglądało, że Polacy to tacy szczęśliwi i bogaci ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aest napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja swoją teściową zgłaszam - wytruje Was wszystkich I na pewno wygra
Jak ma luksusową chatę. Myślisz że oni tam patrzą na to kto jak gotuje? Oby w TV dobrze wyglądało, że Polacy to tacy szczęśliwi i bogaci ludzie.
trafne spostrzeżenie,musisz mieć chałupe gotowanie to dodatek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie trzeba mieć wypasionej chaty. Ten program to pełna ustawka, wszystko wyreżyserowane; coś jak "Ukryta prawda", itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...