Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uczestniczyłam w tym wypadku, straszne przeżycie. Dziękuję Ludziom, którzy zatrzymali sie i wybiegli nas wyciągać dachem. Dziękuję Strażakom, Pogotowiu i Policji. Wszyscy się spisali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszkodowanych prosze o kontakt pomoge w kwestii finansowej 662-006-565
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kierowca zmarł :.(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może warto postawić pytanie dlaczego doszło do tej tragedii ? jeśli to prawda że to efekt wylewu krwi to jaki sposób podbito badania okresowe....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co członek mojej rodziny, który jest poszkodowany powiedział to albo pękła opona albo odpadło koło bo zanim wypadli z drogi był straszny huk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął kierowca, który do konca walczył z autobusem, dzieki niemu pasazerowie wyszli bez większych obrażeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, dzielny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny Pana Kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SS - to pytanie teraz i tutaj jest troszke nie na miejscu, tak mi sie zdaje. Kondolencje dla rozdziny kierowcy miły był człowiek, szkoda go!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Współpasażerowie rejsu Hrubieszów-Warszawa, który miał wypadek w tę niedzielę, pomyślałam, iż w związku z tym, że życie zawdzięczamy umiejętnościom Kierowcy, który zmarł, możnaby jakoś podziękować Jego rodzinie, np. za pośrednictwem PKS Wschód Hrubieszów. Pomyślałam, że mogą czegoś potrzebować lub chociaż kartka z podziękowaniem. Co Wy na to? Co myślicie na ten temat? Moglibyśmy się jakoś skontaktować w Warszawie. Mój numer: 600 32 48 29. Mam nadzieję, że jesteście zdrowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia Rodzinie Kierowcy. Beata, Twoja postawa i pomysł przywraca wiarę w człowieczeństwo. Mam nadzieję, że pasażerowie się odezwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam podziękować za tak dobre o słowa o kierowcy, który był moim wujkiem. Był to naprawdę wspaniały człowiek. Będzie mi go brakować... Proszę, jeśli możecie, o modlitwę za jego duszę. Tyle dla niego możemy zrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam podziękować za tak dobre o słowa o kierowcy, który był moim wujkiem. Był to naprawdę wspaniały człowiek. Będzie mi go brakować... Proszę, jeśli możecie, o modlitwę za jego duszę. Tyle dla niego możemy zrobić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia Rodzinie kierowcy.To był miły i sympatyczny człowiek i to dzięki niemu żyję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...