Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Charytatywny koncert Budki Suflera w Puławach odwołany

Utworzony przez alek, 10 grudnia 2010 r. o 15:26 Powrót do artykułu
.... A co Budki nie stac na podróż ? i gest zapłaty za naglosnienie i światło !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu klątwa miejsca zwanego Janowiec, - pamięci Mirka Olszówki który stracił tam dużo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dla Puław i organizatorów.Wejściówka winna kosztować o jedno zero mniej, a impreza charytatywna ma sens , jeśli jest bardziej dostępna (po dziennikarsku masowa). Była na to odpowiednia pora we wrzesniu lub pażdzierniku , a nawet w listopadzie. A ktoś się obudził w zimie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panom z Budki to sie w glowach poprzewracalo ... Jakie komplety publicznisci? chyba 20 lat temu. Teraz Budka to czysta komercja jak disco polo. Panowie wplaccie pieniadze na konto powodzian ! Stac was na to bez zadnych koncertow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocoń, żeby się pokazać? Bo wiadomo z kim Budka trzymała politycznie i kogo popierała nawet w obecnych wyborach /Jarek Z. pisowski beton/. A tu już Kocoń będzie grał o wójta z ostatnimi z ligi, to i wsparcie niepotrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zbulwersowany postawą organizatorów. Sam organizowałem kilka lat temu koncert charytatywny w Domu Chemika i otrzymałem salę i pełną obsługę za darmo, nawet panie w szatni. Niech przejazd zespołu kosztuje 1000 zł, to szkoda tych 11 tysiów dla powodzian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co parę dni dzownią do mnie ludzie żeby pomóc jakiejś szkole, dziecku z porażeniem, a w sprawie koncertu ZERO,chętnie poszedłbym ale zajęty pracą nie wiedziałem o taej imprezie, bo promocja leżała jak śnieg na polu, wziąłbym na nią całą rodzionę, a tak du*a z koncertu i szczytnego celu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy szczury z budki.... "Wejściówka kosztowała 100 zł. Na trzy dni przed występem organizatorzy sprzedali ich niewiele ponad 200" Czyli w kasie znalazło się 20.000 zł --- mało? Czytamy dalej... "Zgodnie z ustaleniami Budka miała grać za darmo. Ale musieliśmy pokryć m.in. koszty przejazdu zespołu, wynajmu sali, nagłośnienia i oświetlenia – dodaje Wojtowicz. Czyli ile to kosztów? 500zł - 1000zł, a może 2000zł ???. Zostałoby 18.000 - 19.000 zł. Ale nie.... do dupy z tą budką... Cwaniaki czyhające na zarobek przy okazji tragedii ludzkich, że NIBY charytatywnie... he he he - śmiech na sali, wy szczury z budki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będzie koncertu to może więcej wójt znajdzie czasu dla mieszkańców tejże gminy i wpłynie na swoich pracowników i dokończą spisywać protokoły po powodzi bo wiem że ta praca jest nieskończona,poco pomoc niech tylko załatwi to co powinien zrobić dawno!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...