Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z pałacem Marynki? Pomysły są, ale nie ma pieniędzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2019 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Najwyzszy czas. W końcu może cos tam zacznie sie dziać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnijta o głębokiej termoizolacji i likwidacji choć części okien z tych samych przyczyn a jeśli są tam jeszcze jakieś marmury to na zwałke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej coś zaczęło się dziać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo dzieje się że szok powołano zespół i stop... bo na nic więcej nie ma hajsu gdyż cały pójdzie w nową halę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Miasto musiało zapłacić 1,7 miliona złotych za nabycie tego obiektu ? Ile Właściciel zbywający ten zabytek zapłacił za niego w chwili jego objęcia ??? Siedziba rodu Czartoryskich zawsze była związana z Puławami i mając to na względzie Pałac Marynki powinien być przekazany Miastu Puławy za symboliczną złotówkę !!! Kto zrobił interes na tej sprzedaży ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zespół powołany przez prezydenta Puław" jak zwykle w Polsce, nie wiem co zrobić to powołam zespół. Co też źle świadczy o prezydencje Puław. Amatorszczyzna, czy ten prezydent wie na czym polega budowa i funkcjonowanie muzeum, np. partycypacyjnego w XXI wieku (Nina Simon "The Parti***tory Museum" - 2010). Tu trzeba profesjonalistów, a nie prowincjonalnego zespołu amatorów. Należy ogłosić konkurs na remont obiektu zabytkowego z funkcją muzealną i konkurs na dyrektora muzeum mającego wizję na funkcjonowanie Muzeum Czartoryskich. Bo partyjne mianowanie dotychczasowej dyrektor, jest pomyłką!!!! Widać to, a raczej nie widać, po dotychczasowym funkcjonowaniu muzeum (jak ktoś pisał: zatrudniono tylko....... swoich).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zespół powołany przez prezydenta Puław" jak zwykle w Polsce, nie wiem co zrobić to powołam zespół.  Co też źle świadczy o prezydencje Puław. Amatorszczyzna, czy ten prezydent wie na czym polega budowa i funkcjonowanie muzeum,  np. partycypacyjnego w XXI wieku (Nina Simon "The Parti***tory Museum" - 2010).  Tu trzeba profesjonalistów, a nie prowincjonalnego zespołu amatorów. Należy ogłosić konkurs na remont obiektu zabytkowego z funkcją muzealną i konkurs na dyrektora muzeum mającego wizję na  funkcjonowanie Muzeum Czartoryskich. Bo partyjne mianowanie dotychczasowej dyrektor, jest pomyłką!!!! Widać to, a raczej nie widać,  po dotychczasowym funkcjonowaniu muzeum (jak ktoś pisał:  zatrudniono tylko....... swoich).
 Skąd wiesz kto projektuje? Na jakich zasadach i kto ( przecież nie obecny prezydent ) wyłonił projektantów? Czy nie  na zasadzie konkursu? ? Kto ma to koordynować jak nie zespół? Czesiek spod budy z piwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zespół powołany przez prezydenta Puław" jak zwykle w Polsce, nie wiem co zrobić to powołam zespół.  Co też źle świadczy o prezydencje Puław. Amatorszczyzna, czy ten prezydent wie na czym polega budowa i funkcjonowanie muzeum,  np. partycypacyjnego w XXI wieku (Nina Simon "The Parti***tory Museum" - 2010).  Tu trzeba profesjonalistów, a nie prowincjonalnego zespołu amatorów. Należy ogłosić konkurs na remont obiektu zabytkowego z funkcją muzealną i konkurs na dyrektora muzeum mającego wizję na  funkcjonowanie Muzeum Czartoryskich. Bo partyjne mianowanie dotychczasowej dyrektor, jest pomyłką!!!! Widać to, a raczej nie widać,  po dotychczasowym funkcjonowaniu muzeum (jak ktoś pisał:  zatrudniono tylko....... swoich).
Skąd wiesz kto projektuje? Na jakich zasadach i kto ( przecież nie obecny prezydent ) wyłonił projektantów? Czy nie  na zasadzie konkursu? ? Kto ma to koordynować jak nie zespół? Czesiek spod budy z piwem?
 Wieczny narzekacz zna także skład zespołu? Wie kto i kiedy to powoływał? Kto został z do zespołu powołany? Jestem przekonany że nie. Ale najlepiej wiecznie narzekać, zrzędzić, oskarżać, psuć opinie innych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zespół powołany przez prezydenta Puław" jak zwykle w Polsce, nie wiem co zrobić to powołam zespół.  Co też źle świadczy o prezydencje Puław. Amatorszczyzna, czy ten prezydent wie na czym polega budowa i funkcjonowanie muzeum,  np. partycypacyjnego w XXI wieku (Nina Simon "The Parti***tory Museum" - 2010).  Tu trzeba profesjonalistów, a nie prowincjonalnego zespołu amatorów. Należy ogłosić konkurs na remont obiektu zabytkowego z funkcją muzealną i konkurs na dyrektora muzeum mającego wizję na  funkcjonowanie Muzeum Czartoryskich. Bo partyjne mianowanie dotychczasowej dyrektor, jest pomyłką!!!! Widać to, a raczej nie widać,  po dotychczasowym funkcjonowaniu muzeum (jak ktoś pisał:  zatrudniono tylko....... swoich).
 Przestań pi...c mały sfrustrowany  kompleksie. Ze swoim wielkim dorobkiem życiowym idź do tego zespołu. Przebijesz Wszystkich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"22" masz rację. Robią kolejne "dzieło", bez wyobraźni, co widać po remoncie "Domu Chemika", powielającego rozwiązania już zrealizowane. A chodzi o stworzenie muzeum przyszłości ( no, nie w wymiarze Dubaju), ale z nowoczesnymi funkcjami społecznymi, w tym promocją Puław i regionu. Muzeum ma pełnić funkcję globalnej platformy, za pomocą której przedstawimy przeszłość i przyszłość, gdzie sam obiekt będzie dziełem sztuki. Ale do tego potrzebne jest około 80 mln złotych. Dobry menedżer z tym sobie poradzi, ale nie można marnować czasu (co zrobiła dotychczasowa dyrektor) ! Bo jak przyjdzie kryzys gospodarczy, to wszyscy zaczną oszczędzać na kulturze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zlecenie prac lubelskim projektantom odbyła się na podstawie przetargu czy tak jak filmowanie Krawczykowi, czyli po znajomości? Panie redaktorze to są istotne informacje w tej propagandzie sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest skład osobowy zespołu? Dlaczego pan nie podaje panie redaktorze? Czy to jakaś tajemnicy władzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pizzerie otworzyć i postój taxi i na H.. . Wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zespół powołany przez prezydenta Puław" jak zwykle w Polsce, nie wiem co zrobić to powołam zespół.  Co też źle świadczy o prezydencje Puław. Amatorszczyzna, czy ten prezydent wie na czym polega budowa i funkcjonowanie muzeum,  np. partycypacyjnego w XXI wieku (Nina Simon "The Parti***tory Museum" - 2010).  Tu trzeba profesjonalistów, a nie prowincjonalnego zespołu amatorów. Należy ogłosić konkurs na remont obiektu zabytkowego z funkcją muzealną i konkurs na dyrektora muzeum mającego wizję na  funkcjonowanie Muzeum Czartoryskich. Bo partyjne mianowanie dotychczasowej dyrektor, jest pomyłką!!!! Widać to, a raczej nie widać,  po dotychczasowym funkcjonowaniu muzeum (jak ktoś pisał:  zatrudniono tylko....... swoich).
Skąd wiesz kto projektuje? Na jakich zasadach i kto ( przecież nie obecny prezydent ) wyłonił projektantów? Czy nie  na zasadzie konkursu? ? Kto ma to koordynować jak nie zespół? Czesiek spod budy z piwem?
Chyba za poprzedniego prezydenta projektanci byli puławscy zasadniczo;? a teraz lubelscy na topie? Droga będzie ta ich wizualizacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zlecenie prac  lubelskim projektantom odbyła się na podstawie przetargu czy tak jak filmowanie Krawczykowi, czyli po znajomości? Panie redaktorze to są istotne informacje w tej propagandzie sukcesu.
Propagandę sukcesów to mieliśmy przez ostatnie 20 lat!!!
 Czuły punkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pierdu pierdu co z cyganami Panie Maj?  Co z konkursem na kierownika mops? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zespoły komitety i takie tam podobno tworzy się głównie po to żeby rozmyć odpowiedzialność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mieszkańcy jako nowi właściciele pałacu powinni wiedzieć, kto dokladnie opracuje koncepcję jego odbudowy, za ile i w jakim trybie został wybrany Reaktorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może trzeba rozwinąć ten wątek to wtedy zaplusują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent po zakończonej kampani już nikomu nie musi odpowiadać. Konsultacje społeczne się zakończyły z dniem wyborów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...