Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co się dzieje z wodą w gminie Końskowola? Szukają wycieku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2020 r. o 13:34 Powrót do artykułu
O to teraz będzie o tym z pińć artykułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste i oczywiste przecież kilka wsi jest w sieci wodociągowej natomiast nie ma kanalizacji. No chyba że ten fakt wzięto pod uwagę przy ustalaniu manka wody. Firmach budujących drogi w gminie Konskowola oraz innych zdarzeniach losowych np. pożary. Z chydrantów woda jest czerpana w takich sytuacjach. A pomiarów nikt raczej nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piję w domu, a sikam w lesie. Cała tajemnica :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba powinno być: "Ilość wody dostarczanej do sieci wodociągowej w Końskowoli jest znacznie większa, niż ilość wody za jaką płacą mieszkańcy"? Jeżeli jest inaczej, to co obchodzi MPWIK, co ludzie robią z wodą? To ich sprawa, nie wszystko musi trafiać do kanalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja se złapałem kilka baniaków bo słyszałem że ma drożeć, to se bede miał na trudne czasy. Teraz taka inflacja panie ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tak naprawdę chodzi o to, że MPWIK podejrzewa, że ktoś kradnie wodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem!!! Radni Zielonego Powiśla "leją wodę" na sesjach całymi litrami - hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć przyjaciele Nazywam się TERESA ZAJAK Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosiłem cię do skontaktowania się z ANNA CHROMA I nie będziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pożyczkę w wysokości 130 000 Zl dzięki temu wspaniałemu człowiekowi Aby uzyskać więcej informacji Odpowiedz mi krótką wiadomością Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą annachroma1949@gmail.com skontaktuj się z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jeśli nie potrzebujesz pożyczki Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół dziękuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś na niwie od wielu lat jest różnica w dostarczonej wodzie i nikt wycieku nie szuka tylko obciąża się mieszkańców za ubytki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić firmy które biorą wodę z hydrantów nielegalnie postawionych bez wodomierzy a takie firmy są a nawet pobierają wodę z hydrantu strażackiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tamta awaria została ostatecznie zlokalizowana i usunięta, a spółka wystawiła właścicielowi słony rachunek."Ja się pytam komu wystawią"słony rachunek" jeśli okaże się,że rura pękła gdzieś na sieci a nie u jakiegoś odbiorcy?!Może się rozbije na wszystkich co?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozliczyc różnicę na wsxystkich mieszkańców ! Tak jak to robią w blokach w Puławach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podnieść jeszcze cenę wody dla Osin i Woli osińskiej ! Niech zapłacą za wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kilka wsi nie ma kanalizacji a korzysta z wodociągu to chyba normalne że więcej wody z wodociągu wypływa niż wraca w postaci ścieków bo te kilka wsi zbiera nieczystości do swoich szamb i wywozi na własną ręke, czyli jest poza systemem odbioru. Jeśli zaś jest różnica między wodomierzem głównym a sumą z abonenckich to wtedy może być wyciek lub ktoś bierze na lewo. Ja bym obstawiał wyciek na tych azbestowych. Kto to dalej pozwala eksploatować. Eternit na dachu rakotwórczy a rury zasilające wodę do domów to samo zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem!!! Radni Zielonego Powiśla "leją wodę" na sesjach całymi litrami  - hahaha
 Przy takim niezdarnym wójcie nic innego im nie pozostało, to leją wodę hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tropieniu "wycieków" bardzo dobry jest Pan Janusz. Niech się tutaj wykaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tropieniu "wycieków" bardzo dobry jest Pan Janusz. Niech się tutaj wykaże
 Janusz tropi, TW Sylwester donosi i wszystko się jakoś kręci No Nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać różnicę do wiadomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podlewanie krzaków z których jest niezły biznes.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...