Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Grobel będzie miał z kim przegrać? Kto wystartuje w wyborach na prezydenta Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 października 2017 r. o 08:16 Powrót do artykułu
Przecież SAK miał zła opinie o PIS a teraz juz z PISem i ma kierownicze stanowisko w ZA? Grobel dawny zastępca naczelnika stanu wojennego miasta Puławy zwerbowany do prac tajnych, teraz koalicja z PIS ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne jak ludzie zmieniają poglądy w zależności od tego kto jest przy władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam mam dość tego miejscowego betonu, tego towarzystwa wzajemnej adoracji. Żaden PiS czy PO, w naszym mieście nie ma nikogo na poziomie z jakich kolwiek ugrupowań. Jakiś niby prawnik, który nie ma się czym pochwalić, Czezyk, który powinien bujać się w fotelu z kotem na kolanie. Czas Grobla i Wöjcik minął bez powrotnie, to dzięki nim SP nr 3 nadal nie ma boiska. Beton w spółkach miejskich, nie do ruszenia przez obecne władze. Prędzej poumierają na stołkach. Wracając do artykułu, na bank zagłosuje na osobę Maja, bezpartyjny, niezależny i poza jakim kolwiek układem.  Nagonka na jego osobę jest najlepszym dowodem na jego bezkonkurencyjność i bezkompromisowy sposób pracy w RM. Najwyższy czas przewietrzyć tę oborę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też Cię Pawle Maj pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to miasto starszych ludzi. Seniorzy wybiorą znów Grobla albo takeigo Czeżyka. Jakby Maj miał co najmniej 70 lat, wchodził ze wszystkimi w koalicje- od czerwonych po prawice ; byle utrzymać się przy korycie, miał przeszłość towarzysza w PZPR i był uzgodniony przez urząd bezpieczeństwa do prac tajnych to miałby szanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak na prezydenta powinno się mieć jakąś wiedzę i doświadczenie. Obsługa Facebooka i krytykowanie wszystkiego i wszystkich przy braku własnych osiągnięć to stanowczo zbyt mało;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby jeszcze np. był naczelnikiem miasta stanu wojennego albo jego zastępca, burmistrzem lub prezydentem za komuny i do tego byl uzgodniony to prac tajnych, to nie miał by wglądu do tajnych teczek, akt osobowych mieszkańców i ewentualnych kontrkandydatów haahhahaa? Czy wtedy nie zostałby prezydentem na bank??? Na 30 lat albo i dożywotnio hahahahahaha!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jednak na prezydenta powinno się mieć jakąś wiedzę i doświadczenie. Obsługa Facebooka i krytykowanie wszystkiego i wszystkich przy braku własnych osiągnięć  to stanowczo zbyt mało;)
Zanim zaczniesz znów kłamstwami niszczyć człowieka z zawiści i swej małości, to może poczytaj stenogramy z sesji czy interpelacje. Jego a szczególnie pozostałych radnych. Moze wtedy przestaniesz kłamać i manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Grobel zapowiadał ze juz startował nie będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PIS nie wystawia GROBLA!?!!? Przecież trwają w tak doskonałej koalicji!?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ten Paweł jest niewygodny. Co niektórzy dostają wręcz sraczki rodem z totalnej opozycji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieudaczniki partyjno układowe . Zazdrosne i maciupeńkie, boja się i zazdroszczą Pawłowi Normalne w świecie miernych biernych ale wiernych. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry Paweł, ale mojego głosu nie dostaniesz :) Prezydent Grobel raczej też nie, bo moim zdaniem czas odmłodzić administrację. Ale za dotychczasowe rządzenie wielkie i szczere dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam apel do kandydatów. Nie róbcie nas co wybory w bambuko. Nie potrzebujemy figurantów którzy startują na prezydenta miasta tylko po to żeby zrobić sobie kampanie i dostać się do koryta na radnego powiatu. Nie potrzebujemy dalej obłudo-partyjnej hipokryzji. Przed wyborami jasno sie określcie. Albo start na prezydenta albo na radnego powiatu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję odnieść się ma ww temat na grupie Puławy. Za chwilę udostepnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne jet to zew wyniku selekcji jaką prowadziła przez lata pewna posłanka, a teraz powiela ten schemat posel, spowodowała ze PIS nie ma nawet kogo wystawić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież p.Grobel zarzekał się że to jego ostatnia kadencja.Jak nie będzie Grobla to nie będzie także vice prezydent.Może ktoś nowy zrobi czystki wreszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz kto to jest to zapewne nie jesteś z Puław tylko z Końskowoli albo jakiejś innej okolicznej wioski więc Ciebie ten temat wyborów Prezydenta miasta Puławy na pewno nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt przedmówcy: "p.Grobel zarzekał się że to jego ostatnia kadencja" - he he he, czy mozna wierzyć słowom kogoś kto nie ma wstydu i honoru i nie wie kiedy zejść ze sceny w najlepszym dla siebie momencie? toż to nawet taki prosty chłopak jak Małysz wiedział kiedy zakończyc swoja kariere i pozostać na trwale w naszej pamięci jako ten najlepszy. Tak, panie Grobel, jeżeli przez tyle lat jakoś Pan nie zabłysnął w naszym mieście - no może poza swoim uśmiechem od ucha do ucha za którym kryje się (jak uważa duża rzesza puławian) Pana indolencja - to może pora jednak zejść ze sceny jednak pokonanym zanim ktoś zakupi jednokołowy pojazd dla Pana i jako symbol podstawi pod UM by ustąpił Pan miejsca komuś kto jest bardziej niż Pan zorientowany w realne potrzeby i oczekiwania mieszkańców Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodziłem się w Puławach i uczyłem; kiedy widzę te gombrowiczowskie gemby to mi wstyd przed resztą kraju. Ludzie, czy na pewno nie ma w tym mieście inteligentnych, na poziomie kandydatów?! Oni może i byli "na poziomie" ale w latach 90-tych (przede wszystkim czas zmienić garnitury, zadbać o zęby, ale mózgu już się nie przeszczepi....).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...