Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dachowanie na S17. Kierująca wpadła w poślizg podczas regulowania ogrzewania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2020 r. o 15:16 Powrót do artykułu
Niby co raz lepsze drogi a wypadków nadal mnóstwo. Ludzie nie umieją jeździć po drogach szybkiego ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia 3,14zda, jeszcze gotować dobrze nie umie a już siadła za kierownicę. Za coś takiego powinno się zabierać prawo jazdy ! Przecież mogła kogoś zabić, ydiotka jedna !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje z pisu codziennie w TV występują i jeszcze żaden nie zgłosił się na policjie i żadnego nie zamkneli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu wogole nie umie jezdzic bez wzgledu na to jaka droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami święci się tutaj zbiegli. Nikt nie miał stłuczki, nikt nie wpadł w poślizg, nikt nie zaliczył marginesu. Kobieta rozproszyła się i wypadła z drogi. Ja już wiem, że jak jest pierwszy śnieg to trzeba zdjąć nogę z gazu. A jako gówniarz prułem 110kmh przez wioski w nocy i w mróz, aż dziw, że nie dachowałem. Ile razy auto przecieło pas, bo reguulowałem radio, czy klimę. Teraz wiem, że z drogi nie spuszcza się wzroku i potrafię na wyczucie trafiać w odpowiednie pokrętło. Lata praktyki i jakoś się człowiek przyzwyczaja. I co do kobiet? Wolę jechać z żoną jak z bratem. O niebo lepiej jeździ od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje z pisu codziennie w TV występują i jeszcze żaden nie zgłosił się na policjie i żadnego nie zamkneli
 sorki a co ci ukradli??? chyba tylko rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami święci się tutaj zbiegli. Nikt nie miał stłuczki, nikt nie wpadł w poślizg, nikt nie zaliczył marginesu. Kobieta rozproszyła się i wypadła z drogi. Ja już wiem, że jak jest pierwszy śnieg to trzeba zdjąć nogę z gazu. A jako gówniarz prułem 110kmh przez wioski w nocy i w mróz, aż dziw, że nie dachowałem. Ile razy auto przecieło pas, bo reguulowałem radio, czy klimę. Teraz wiem, że z drogi nie spuszcza się wzroku i potrafię na wyczucie trafiać w odpowiednie pokrętło. Lata praktyki i jakoś się człowiek przyzwyczaja. I co do kobiet? Wolę jechać z żoną jak z bratem. O niebo lepiej jeździ od niego.
 bo pokorę za kierownicą uzyskuje się dopiero po paru latach jazdy... codziennej. Rocznie jeżdżę ok 40 000 do 45 000 i ciągle mnie coś zaskakuje a szczególnie "miszcze kierownicy" którzy tu się wymądrzają. jeżdżę od 30 lat i niestety w dziewięćdziesiątych latach więcej było kultury na drogach. a teraz dochodzi do głosu pokolenie "Y" które uważa że wszystko lepiej wiedzą i umieją a dopiero przy rozbitym samochodzie ździwienie że tak naprawdę g...o potrafią. ja też wolę jechać zkmobietą niż z gówmiarzek kóry przejechał 1500 km tatusinym autem i odgrywa króla drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrzyni z wiochy na starym ruplu,kontra rów,1:0 dla rowka !! mistrzyni już nie będzie się brała za motoryzację, posprząta rowek, wróci do garów, gdzie jej miejsce. W przyszłości nie zanieczyści żadnego rowu i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!zrobiło się bezpieczniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno jechała z dozwoloną prędkością a regulację klimy wykonywała rozsądnie. Ale coś nie zastrybiło i się rypło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia 3,14zda, jeszcze gotować dobrze nie umie a już siadła za kierownicę. Za coś takiego powinno się zabierać prawo jazdy ! Przecież mogła kogoś zabić, ydiotka jedna !!
 A tobie ktoś łąncuch w kuchni poluzował faceciku, że do komputera sięgasz? Idź sie lepiej poucz gotować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrzyni z wiochy na starym ruplu,kontra rów,1:0 dla rowka !! mistrzyni już nie będzie się brała za motoryzację, posprząta rowek, wróci do garów, gdzie jej miejsce. W przyszłości nie zanieczyści żadnego rowu i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!zrobiło się bezpieczniej!
 A moze była zajęta swoim rowkiem i na nim sie skoncentrowała  bo było jej fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj dziewczynce samochód..... Co oni ich uczą na tym kursie? Nikt jej nie powiedział, że jak się szybko jedzie "eSką" to jednak dobrze jest patrzeć na drogę przed zakrętem? Że tez sama na to nie wpadła..... amatorszczyzna. Dobrze, że to było na trasie szybkiego ruchu, bo jak by sierota wpadła na kogoś z naprzeciwka to jeszcze by pozabijała niewinnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...