Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odstrzelić lisy - rozumiem, ich rosnąca dzieki szczepionkom na wściekliznę populacja zagraża bażantom, zającom i innym niewielkim zwierzętom.... ... ale sarny szkodliwe raczej nie są. Nie da się ich odłowić i wypuścić na wolność z dala od terenu lotniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba w każdym cywilizowanym państwie takimi sprawami zajmują się specjalnie szkolone psy płoszące zwierzynę. No ale przecież nie u nas :| Na cywilnych lotniskach też jest to stosowane... No ale gdzieś panowie z małymi muszą podbudować swoje ego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A psów w Dęblinie dostatek ,parę się ułoży i poradzą sobie z lisami i sarnami.Strzelanie na lotnisku jest bardziej niebezpieczne dla samolotów i dla ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odstrzelić czyli iść po najmniejszej linii oporu - paru panów się dowartościuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~alt napisał:
Odstrzelić lisy - rozumiem, ich rosnąca dzieki szczepionkom na wściekliznę populacja zagraża bażantom, zającom i innym niewielkim zwierzętom.... ... ale sarny szkodliwe raczej nie są. Nie da się ich odłowić i wypuścić na wolność z dala od terenu lotniska?
Popieram... nareszcie zdrowo myślący człowiek. Zdrowa poprawna sugestia. Jestem ZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na strzelanie z ostrej amunicji teren nie wydaje się już taki duży jak przy strzelaniu z nabojami usypiającymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MG napisał:
Chyba w każdym cywilizowanym państwie takimi sprawami zajmują się specjalnie szkolone psy płoszące zwierzynę. No ale przecież nie u nas :| Na cywilnych lotniskach też jest to stosowane... No ale gdzieś panowie z małymi muszą podbudować swoje ego
Przeciez to nie myśliwi wystąpili o odstrzał ale wojskowi obsługujacy lotnisko. Czytaj ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstrzelić wiedzą jak, ale złapać już się nie da?!?!? Myśliwi tylko zacierają rączki, że będą sobie mogli postrzelać do bezbronnych zwierząt. Ich mentalność jest straszna. Dlaczego nie powalczą jak równy z równym, tylko z bezpiecznej odległości naciskają spust?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma artykułu w którym nie znaloazł bym komentarza idioty/idiotki która to jako wielki obrońca zwierząt ma pretensje do świata że istnieje taki ktoś jak myśliwy! G*WNO za przeproszeniem wiecie o łowiectwie, i łowiectwo dla prawdziwego myśliwego to ŻADEN powód do dowartościowania. Ciągle wykazujecie że jesteście 100 lat za murzynami! w innych krajach traktuje się myśliwego z szacunkiem a tutaj? JEŻELI UWARZASZ ŻE ŁOWIECTWO TO BESTIALSTWO LUB STWARZANIE NIERÓWNYCH SZANS MIĘDZY ZWIERZYNĄ A MYŚLIWYM TO: -NIE JEDZ MIĘSA ani ŻADNYCH INNYCH PRODUKTÓW POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO -PRZEJDŹ NA WEGETARIANIZM -NIE UŻYWAJ, ANI NIE NOŚ ŻADNEJ RZECZY POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO -BIEGAJ ZA KŁUSOWNIKAMI ABY NIE KRZYWDZILI ZWIERZĄT -WYPŁACAJ ODSZKODOWANIA ZA SZKODY W ŁOWIECTWIE Z WŁASNEJ KIESZENI -MÓDL SIĘ ABY ŻADNE ZWIERZĘ CHORE NA WŚCIEKLIZNĘ NIE UGRYZŁO CIEBIE ALBO KOGOŚ Z TWOICH ZNAJOMYCH Mógłbym wymieniać tak w nieskończoność ale i tak to nie dotrze do tej CIEMNEJ MASY W POLSCE...widzą krzywdę zwierząt w łowiectwie a sami martretują psy i zwierzęta domowe, a do tego brak świadomości jakie cierpienia znoszą zwierzęta na całym świecie w ubojniach...nie wierzycie ? ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA... http://www.youtube.com/watch?v=RBPmYEzvlzQ SZKODA MI WAS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakaś rozsądna decyzja. Mam nadzieję że tych wielbicieli lisów i saren wsadzi ktoś do lądującego samolotu i wyśle na pas startowy z biegającymi właśnie zwierzątkami. Dobro ludzi dobrem najwyższym. Ekoterorystom stop !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekolodzy są wręcz łaskawi. Cóż za splendor spłynoł na myśliwych którym ekolodzy łaskawie pozwolili na polowanie. Nie chciało się ekodupkom pobiegać za sarnami i lisami to do brudnej roboty wysyłają myśliwtch aby póżniej psy na nich wieszać. Załosne jest w tym to że wogule pyta ich ktoś o zdanie w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A świnek i krówek z których jesz kiełbasę nie chciałabyś przesiedlać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego nie obrażaj myśliwych. To nic przyjemnego taki odstrzał. Nie "mordujemy dla przyjemności jakbyś nie wiedział. Według mnie powinno to wyglądać następująco: lekarz weterynarii wspólnie z myśliwym udaje się na polowanie z bronią pneumatyczną i lotkami usypiającymi. Sarna zasypia i wywozi się ja do lasu. W przypadku lisów dopuszczone są pułapki żywołowne i są skuteczne. Założę się, że wystarczą 2 tygodnie i po problemie, a to nazywa się chęcią zrobienia czegoś konstruktywnego, chyba, że Pan weterynarz pracuje do 15 tej i nie poświęci swojego wolnego czasu. Niestety w codziennym życiu opluwa się myśliwych nie mając zielonego pojęcia o ich roli w ekosystemie Polski, ale to takie nasze "polskie zachowania". Podsumowując kiedy problem na lotnisku zniknie to znowu miłośnicy zwierząt wrócą do rytuału plucia, szczucia i psucia opini PZŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie mózgi odstrzelą. To samochody są niebezpieczne dla zwierząt. Ludzie pchają się wszędzie z tą swoją cywilizacją, niszczą przyrodę, budując coraz to nowsze osiedla i trasy. A potem mordują zwierzęta, którym środowisko zmienili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam mam pytanie czy to zgodne z prawem odstrzał bażanta na mojej posesji znajdowało się około 10 sztuk całą zimę sobie siedziały i od czasu do czasu zruciłem im karmy jak się orientuje posesja prywatna myśliwy nie ma prawa wstępu a bynajmniej odstrzału gdyż coś w prawie jest wspomniane około 100 m od skupiska domów może odstrzelić a u mnie było niecałe 50 i na jaki czort komunikaty o dokarmianie zwierzyny w zimę skoro zaraz idzie na odstrzał poza tym celowanie w budynki z broni bo aż pod garaż mi przyszło kilka sztuk 10 m od budynku czy prawo polskie lubi taka samowolkę i pozwala kto takim inteligentnym osoba wydał pozwolenie na broń jak zaraz pod domem u kogoś strzela wiec chyba ja będę musiał tez postarać się o broń na następny raz i myśliwych odstrzelić o naruszenie mojej prywatności przez wtargnięcie na prywatna posesje i w sumie wymachiwanie bronią kwalifikuje się do zastraszania wiec mogę sobie ustrzelić myśliwego będzie to działanie w obronie własne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...