Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęblin: Pijany maszynista wykoleił lokomotywę

Utworzony przez mac, 10 grudnia 2012 r. o 09:48 Powrót do artykułu
te przepisy sa chore!! jak mozna tak samo karac kierowce ktory jedzie samochodem wazacym 1.5 tony i moze zabic siebie i w skrajnym przypadku kilka osob i maszyniste ktory moze spowodowac katastrofe kolejowa i zabic 100 200 osob nie chodzi mi o licytowanie sie kto ile moze zabic tylko pokazanie skali skutkow jednego i drugiego przypadku i takich samych kar za to wykroczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty jezdzisz przepisowo? pewnie przekraczasz nieraz dozwolona predkosc na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma moja predkosc na drodze do pijanego maszynisty nie wiem moja wypowiedz miala przedstawic ze skoro kierowca moze dostac dwa lata to taki maszynista powinien z 10 dostac....chociaz moim zdaniem i kary dla kierowcow sa zbyt niskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na zdjęciu jest lokomotywa Cargo a wykolejenia dokonał maszynista prywatnego przewoznika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa. Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miej chociaż odrobinę pojęcia o kolei i dopiero pisz o tych 100200 zabitych .Skąd wiesz ,ze wykolejenie lokomotywy mogło pociągnąć śmierć tak dużej ilości ludzi.W którym pociągu zmieści się tyle osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...