Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Demonstrowali przed sądem w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2017 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Nie jestem lewakiem a bliskie mi sa idee prawicy ale uważam że nagrywanie na zlecenie i szantaż w budynku biura posła przez jego pracownika, to gorsze niz lewactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z 16:23.Obligatoryjne słowa zamieszczone w treści idealnie pasują do całości rządzącej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porsche im obiecali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Puławski kompleks dyktatorka, nieudacznicy, nieroby, niedorozwoje zazdroszczą :) Do roboty głupie cioty!
 To jest właśnie poziom ciemnego narodu, wyborcy pisu, katolika, Polaka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
100 osób na 50 000 mieszkańców gratulacje :)
 Bo Puławy to niestety jeszcze ciemny lud. Wstyd. A wydawało się że miasto to kolebka polskiej inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro sama inteligencja to pewnie i WŁODEK NIE SPĘKAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze pełen przyzwoitości DYKTAFON JAK NAGRYWAŁ NIE SPĘKAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję, że w moim rodzinnym mieście - broni się wolności. Kamil z Poznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym mieście znajdzie się jakaś patologia ludzkości wielbiąca czarnoskórych gejów lesbijek czy muzułmańskich terrorystów ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"No i tam przy wódeczce gdzieś, chodzili go pytali, ale czy ten Włodek, który jest jeb*ny w Platformie, nie spęka, żeby Jankowi sprzedać Ciech. I powiedział, że absolutnie nie spęka, że to jest w ogóle transakcja taka jak powinna być. Nic takiego się nie dzieje". (...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli że pani Anna chciała by (p)oddać się islamistom bez walki i żyć pod ich butem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym sie zapytać czy działacz PIS wybitny przykład moralności i uczciwości, radny Artur Kwapiński zwany tu nie wiem czemu Dyktafonem, ochroni nas przed islamistami i GEJAMI ? Co do tej pory ROBIŁ i ROBI żeby chronić nas przed GEJOWSKA ZGNILIZNĄ MORALNĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej destrukcyjna jest podwójna moralność i zakłamanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 68 lat. Na emeryturze od 30 lat. Pracowałem w MSW. Emerytura netto 2800 zł. PiS to największe zło - wiem bo chcą mi tą emeryturę zmniejszyć. Protestuję na razie paląc świeczkę i trzymając białą różę. Pozdrawiam od dziś mojego prezydenta pana Andrzeja Dudę. Wprawdzie tvn24 mówi, że lepszy Tusk ale już im nie wierzę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbcie tu se śmiechu, manipulacji i hucpy z tym niby emerytem MSW. Skoro był poruszany temat gejów to odpowiedzcie , czy i jak szef biura posła Szulowskiego , radny PIS Artur Kwapiński, będzie nas bronił przed GEJAMI? Jako wyborca mam prawo poznać konkretna odpowiedź na te proste pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Merkel namieszała im w pustych łbach, a Soros nakładł tam pakuł. W tych protestach biorą udział same Grażyny i Janusze - dzieciństwo na gumnie, a teraz salonowcy z wielkich miast. Takim dorobkiewiczom najłatwiej zmącić ciasne umysły, bo żyją kompleksami - co powie Zachód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo WŁODEK NIE SPĘKA i przed gejami (o muslimach już nie wspominając;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to stan skrępowania umysłowego. Brawo Prezydent Andrzej Duda - z PiSu można się wyleczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam książkę Tomasza Piątka - Macierewicz i jego tajemnice. PiS to partia kolaborantów i niszczycieli wolnej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to wolność miłość uczciwość konstruktywny patriotyzm i umiłowanie ojczyzny i niesamowita wrażliwość społeczna połączona z jeszcze większą pokorą wobec wyborcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...