Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem bardzo ciekaw czy któryś z pomysłodawców, albo ta Pani co zbiera podpisy czy byli na jakiejs sesji lub komisji. Moze jakby byli, to by zobaczyli jak i co wygaduje fejsowy prezydent. A! Sory! Na komisjach go w ogóle przecież nie ma..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekaw czy któryś z pomysłodawców,  albo ta Pani co zbiera podpisy czy byli na jakiejs sesji lub komisji. Moze jakby byli, to by zobaczyli jak i co wygaduje fejsowy prezydent. A! Sory! Na komisjach go w ogóle przecież nie ma..
 Jestem bardzo ciekawy czy taki nałogowy hejter radny ma nas za głupców. Na szczęście sesje są dostępne na necie. To  co wygadują i reprezentują tam pimkowi radni jest jedną z przyczyn odwołania tego pimpkowego bajzlu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze inicjatywa nie jest nagłośniona bo jest dużo osób które chętnie podpisałoby listę. Tego cyrku nie da się oglądać!!! Przed pandemią chodziłam na sesję i to co czasami tam słyszałam to aż uszy bolaly słuchać!!! Radny Kraszewski co duka jak zabiera głos, radnej Wojcikowej miejsce przeszkadzało, radnego Grobla często nie było itd. Jestem za tym aby zasiadły w radzie zupełnie nowe osoby, przede wszystkim takie które chcą coś mądrego i fajnego dla miasta. Obecna rada idzie na udry-poglądy polityczne to zupełnie co innego, wszyscy radni są z tego miasta i powinni razem grać do jednej bramki a nie robić sobie na złość!!! Wszyscy radni dostają dietę więc nie rozumiem tego zachowania.. Tego lubię a tego nie lubię to etap przedszkola nie dorosłych ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...