Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Klamstwa obluda jak czytam ta gaztke! Caly pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pakowac walizki i wracac do niemiec. Znowu pis do władzy dojdzie i wzrosną emigracje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem ze ludzie chca zmiany ale na gorsze ? Na pis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to nawet dupy da byle im słupki podskoczyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten smutny dyrktorzyna LODR to ktoś mu trzyma ręce w kieszeni i kradnie bo ma minę jak w żałobie i to totalnej ! Chyba, że taka ma być twarz psl-u hańba nie wstydzą się ci co takie niemotyy powołują
Chyba gorszej niemoty i analfabety od Ciebie to tu na tym forum nie ma.....widać, że masz kompleksy chłopie....udajesz Kozaka bo piszesz anonimowo....spójrz w lustro to zobaczysz błazna, który nic sobą nie reprezentuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko PSL !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż tu wpisów MEND internetowych z PIS ... ! Jak nie ... ISLAMIŚCI to ... rodzimi PIS-lamiści . Menda internetowa to ... ŻYJATKO niesympatyczne, upierdliwe i jak mawiał hr. Fredro " MENDA też stworzenie Boże ... i inaczej żyć nie może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL - Lubię to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dożynki... Ludowcy z platformersami dorżnęli już wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to Wylęgarnia kolejnych etatów w administracji, trzeba to jak najszybciej zdelegalizować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożynki to piekna wielowiekowa tradycja ludowa, jak zawsze pisiaki muszą swoją miare do tego dokladć i wszystkich krytykować. Pis spójżcie na siebie. Żal z was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietna impreze a pisowcy zrobili sobie pikkik na trawie. Zbierali podpisy chyba maja ich za mało HEHEH Raddio bez twarzy nie pomogło
widziłem to. ale jaja namiot mieli ale stołu juz nie. taka bida pewnie przepili z Gawronową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Małgosia była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Sosmnowskiego świetna impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Małgosia była?
nie była, to impreza się udała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpjękniejszy był namiot PSL. Sporo można było się dowiedzieć i odblask mi dali. Kończynka na szczęści!!!. będe na nich głosować bo mozna z nimi pogadać a nie tylko słuchać jak w PISIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Sosmnowskiego świetna impreza.
Brawa dla Sławomira Sosnowskiego (Marszałka Województwa Lubelskiego z ramienia PSL-u) że próbuje zablokować kursy PolskiegoBusa na trasie Lublin - Kraków. Brawo dla tego pana. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mówicie, wsioki, że fajnie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożynki to podsumowanie całorocznej, ciężkiej pracy rolników. Jak na dłoni widać zmiany, które zaszły w ostatnich latach w tym sektorze. W dużej mierze to zasługa dopłat unijnych, ale też rządzących. Wielu pewnie zadaje sobie pytanie jakiego wyboru dokonać w październiku. Jestem rolnikiem i  widzę w sejmie ponownie posła Włodziemierza Karpińkiego. W sumie stanowisko Ministra Skarbu nie daje się laikowi. Moja chłopska metodologia podpowiada mi, że wiem co mam, a nie wiem jak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko PSL !
buhahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...