Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drogowcy budowali S17, zniszczyli drogi lokalne. Za naprawę zapłacili mieszkańcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2016 r. o 20:26 Powrót do artykułu
To jest efekt rządów PO-PSL. Ludzi z kompleksami niższości, którzy klepani po plecach przez cwaniaków unijnych są już w siódmym niebie i rozum im odbiera. Później szczycą się w kraju jacy to oni są europejscy. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za chwilę kolejne etapy budowy dróg ekspresowych przy Puławach, ciekawe czy teraz chociaż dopilnują wykonawców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej za po lubelskie miało jakieś znaczenie. Za PiS nawet pociągi dart zabiorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za po budowali drogi chociaż, a teraz? Tylko propagandą się zajmują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie takie bzdury, nie mając pojecia o tym. Sam jezdziłem wywrotka dobre pare lat , i jest pytanie gdzie ITD tylko pod wiaduktem w Wandzinie amerykanców trzepie za baksy . Prawda jest taka , że 100% ciężarówek  jezdzi przeładowana conajmniej 70%. Wystarczy stanąc pod kprd ,lprd, skanska ,kopalnie , tylko jest ku temu przyzwolenie, dopóki nie bedzie tragedii)wypadku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezradny urzędnik natychmiast powinien przestać być urzędnikiem. Ale prawda jest inna. Propaganda PO i PSL nie znosiła żadnych krytycznych argumentów i jakikolwiek przejaw rozsądku i praworządności został by surowo napiętnowany, okupiony utratą premii i łaski. Taka jest prawda. A wystarczył by jeden patrol policji i byłoby po sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że chodzi o Mo*a-E*gil? O nich to szkoda strzępić r... zresztą wystarczy spojrzeć na stan w jakim jest odcinek przez nich wykonany. A GDDKiA udaje ślepego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macieja żurawieckiego wypierd..c na zbity pysk'ifno do prokuratury o niedopełnienie obowiązków'jak taki bezradny to won od koryta' wójtowi premie za zaoszczędzone gminne pieniądze'proste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe bo ja nigdy nie czułem się w "niższości" a ty jako kretyn nieudacznik jak masz takie nawyki to nie przykladaj do każdego !!! Poprzednicy robili i efekty widać natomiast banda szaleńców ryje pootwierała i nic z tego nie wynika ! Jęzorem bredzić szkodząc sobie nazywa kretyn powstaniem z kolan ! A ja tumanie nie byłem na kolanach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy wykład -" Bezradny urzędnik natychmiast powinien przestać być urzędnikiem - " a czym był !! A ten co wy go wsadziliście  to jest ! Jest tumanem i nawet nie rozumie ! A w ARiMR wymienili wszystkich i kiedy dosataniesz dopłaty ? w czercu lipcu ! A wiesz kiedy były w tamtym roku !!! już jesienią roku poiprzednego !!! I co ? to kto tu sieje kłamstwo fałsz i obłudę !  Zapłacicie  pustaki za niszczenie  Polski i to szybciej jak myślicie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście PiSu macie PiS :D. Żalcie się i róbcie co sobie chcecie i tak wszystko pójdzie na ŚDM i kościół...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było za platformy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pani dyrektor podróżuje za pieniądze z przetargów,panie Ania bawi sie swietnie a zastepca się tłumaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...