Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyplomy rozdane, rok szkolny zakończony, czas na wakacje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2019 r. o 15:14 Powrót do artykułu
Oby wszyscy mądrze postępowali w wakacje - nie robiąc grzechów, zła ale to co zaleca Zmartwychwstały Wszechmogący Chrystus jako Zbawca i PAN panów. Oby wszyscy spotkali się cało i zdrowo we wrześniu ..... polecam obejrzeć film dokumentalny : "BÓG CUDÓW lektor"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadectwa z wyróżnieniem mają biało-czerwony, a nie czerwony pasek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podziękowania dla dyrekcji razem z bukietami kwiatów złożył natomiast przedstawiciel rodziców, były burmistrz Kazimierza Dolnego, Andrzej Pisula" - panie redaktorze ten pan był tam jako rodzic, a nie jako były urzędnik. Czego dowodzi ten zapis? Jakaś promocja, kampania dla byłego burmistrza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwony jak armia czerwona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super szkoła a w klasach nie ma klimatyzacji( XXI wiek) , po pół godzinie człowiek ma dosyć , a dzieci cały dzień siedzą .Jednak jakiś postęp jest , dawniej nauczyciele wyżywali się na uczniach fizycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co tym nełdacznikom i lebiegom fizycznym wakacje żeby siedzieli z pyskami w smartfonach?cały rok siedzą.co to za wojsko nam wyrosło?i tylko roszczenia nowe.dziadostfo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany wystarczy spojrzeć na twarze,same defekty,okulary,wady postawy,otyłość herlakowatość,no to nam przyszłość kraju rośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby wszyscy mądrze postępowali w wakacje - nie robiąc grzechów, zła ale to co zaleca Zmartwychwstały Wszechmogący Chrystus jako Zbawca i PAN panów. Oby wszyscy spotkali się cało i zdrowo we wrześniu ..... polecam obejrzeć film dokumentalny : "BÓG CUDÓW lektor"
 a ja ci poleca przeczytać Biblię bo bredzisz, od kiedy to Jezus jest " panem panów " ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upośledzone pokolenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja życzę wszystkim komentującym mniej nienawiści, nawet wylewacie tonę gniewu na młodych ludzi? Już was boli sukces 16/17 latków? Śmiać mi sie chce z was i z waszego plytkiego życia. Tacy nieudacznicy z nich, że wielu powygrywało olimpiady i zawody sportowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widzę tutaj ludzi uśmiechniętych, zadowolonych. Gdzie ta otyłość? Mniej nienawiści na tych ludzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...