Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działka w pobliżu szpitala w Puławach. Dlaczego do tej pory nie została zabudowana?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2017 r. o 14:40 Powrót do artykułu
Następny supermarket?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to teren tuz przy szpitalu. Kolo szpitala będzie market ? czy w tym mieście Gobson z Popiołem jeszcze myślą ze pozwalają na takie coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidl jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech stawiają bez planu zagospodarowania. Później puławski PIS zalegalizuje...tak jak nad Wisłą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowcy to przyklepali razem ze swoim Groblem. Nie przeszkadza im market tuz kolo okien szpitala tak samo jak nie przeszkadza im wyburzanie zabytków miejskich, Mają tylko szczytne lanserskie populistyczne hasła dla tłumu. Nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawostka. Market ma być kolo oddziału zakaźnego. Smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiego prawa żeby właściciela gruntu przymusić do dalszych inwestycji. Lidl może zrobił po prostu zainwestował w ziemię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a takie piękne mieszkanie+ by tam było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich zabytkach piszesz gość z 15:48 o tych ruinach co szpeciły miasto i bezdomni pijący mieli gdzie spać. A Lidl powinien postawić blok mieszkalny z wielkopowierzchniowym sklepem na dole. I tak byłoby mniej lepiej niż na centralnej przy głównej drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomnik...pomnik postawić bedzie gdzie ,,miesiącznice" odwalać..może się troche ławek zwolni na osiedlu heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiące afer z ostatnich minimum 8 lat rządów PO, PSL, a wcześniej UW itp. jest dla niektórych tu piszących OK. Ale to, że Lidl (kapitał niemiecki) nic nie wybudował na działce, którą kupił to wina PiS. A może Tuska - kapitał wszak niemiecki. Co Wy "chorzy z miłości" na to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiące afer z ostatnich minimum 8 lat rządów PO, PSL, a wcześniej UW itp. jest dla niektórych tu piszących OK. Ale to, że Lidl (kapitał niemiecki) nic nie wybudował na działce, którą kupił to wina PiS. A może Tuska - kapitał wszak niemiecki. Co Wy "chorzy z miłości" na to ? Nie posraj sie z wrażenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu akurat Lidl powinien powstać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam nie rozumiem, dlaczego nie miałby tam powstac kolejny market. lepsze to niz chwasty i walające się między nimi puszki po piwie. zresztą fajnie jest miec gdzie wy***yć na zakupy. kolejny lidl? mi to nie przeszkadza. dlaczego markety miałby by byc budowane na obrzeżach miasta? Żeby do nich jeździć po 20 minut w jedną stronę stojąc na światłach i paląc paliwo? a tak wszystko w mieście - pod reką. jak pisałem - mi to nie przeszkadza, i nie rozumiem, dlaczego miasto tak się przed tym wzbrania. zobaczcie ile ludzi korzysta z brico depot, czy carrefoura i kauflandu. cała masa- i nikt nie narzeka, że tam są te sklepy. poza władzami miasta..... ja tam wolę ***yc blisko niż drałować 10 km do tesco.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już zapomnieliśmy dlaczego Lidl miał tam nie powstać kto oponował przeciw powstaniu nowego sklepu w tym rejonie - jaki radny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tysiące afer z ostatnich minimum 8 lat rządów PO, PSL, a wcześniej UW itp. jest dla niektórych tu piszących OK. Ale to, że Lidl (kapitał niemiecki) nic nie wybudował na działce, którą kupił to wina PiS. A może Tuska - kapitał wszak niemiecki. Co Wy "chorzy z miłości" na to ?
 Tobie naprawdę robi różnicę, czy kefir za 1,50zł ze sklepu z "kapitałem niemieckim"? Inaczej smakuje, czy co? A może za tani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam, że nikt nie broni Polakom stawiac sklepy. Oni po prostu ich nie stawiają? Nie wiem o co pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ciekawostka. Market ma być kolo oddziału zakaźnego. Smacznego
 I przez takich oszołomów jak ty w tym kraju jest jak jest..... Do oddziału zakaźnego jest tam prawie 400m. Bardziej zakaża osoba kichająca w sklepie niż te twoje zarazki z tego odziału zakaźnego. Idź się stuknij w makówkę, zamiast siac niepotrzebna panikę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od granicy działki Lidla do oddziału zakazanego jest około 100 m. Więc przestań kłamać i manipulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam pomyliłem się. Jest z 50 m. Nie wiem manipulancie skąd wzioles 400!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...