Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fabryka amfetaminy w bloku w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 r. o 19:05 Powrót do artykułu
karać-karać i jeszcze raz karać!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy to stan świadomości, teraz wiemy czemu. Czemu w większości to zarozumiałe, chamskie i bezczelne towarzystwo: pędzi , wymusza, wpycha się w kolejkę itd. Bunte chamstwo w każdym znanym mi przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać, pewnie ale w inny sposób, a nie wsadzac do kryminału...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za narkotyki- 15lat. Za gwałt -5lat. Gdzie tu sens gdzie logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kamioniołomów go ,niech ciężko pracuje darmozjad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co teraz? Jak dadzą sobie radę bez skarbu z piwniczki?... Ja bez faworków z LSS Społem nie umiem ...;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gadasz i mimo tego że jestem Puławiak to musze sie z toba zgodzic. Troche sie to zmienia w okolicach świąt ludzie na troche są lepsi a potem znowu szara rzeczywistosc niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do jednej z piwnic w bloku położonego... " Panie redaktorze czy naprawdę nie da się choć raz bez błędów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka to fabryka, ledwie pewnie jednoosobowa działalność gospodarcza. fabryka to zakład produkcyjny; zorganizowanie na dużą skalę cyklu produkcyjnego w oparciu o pracę maszyn i ludzi. w ujęciu historycznym, przejście od wytwarzania produktów w warsztatach rzemieślniczych i manufakturach do ich produkcji w fabrykach oznaczało początek kapitalizmu (początek należy traktować umownie). Źródło: ***s://pl.wikipedia.org/wiki/fabryka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...