Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ferie w sali solnej Lublinie

Utworzony przez Dominika, 25 stycznia 2018 r. o 16:02
jeśli ktoś jeszcze nie wie jak zaplanować ferie dla dzieci to polecam wolny i zorganizowany czas w spa juda w lublinie na czechowie. warunki jak nad morzem, zrowie i relaks. ***spajuda.pl. jeżdzę tam regularnie na ćwiczenia pilates
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dominika ma rację, miejsce wyborne na zdrowy oddech: moc minerałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w SPA JUDA i polecam sobotnie zajęcia dla dzieci; rozkręcają nawet leniuchy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci jednak wyjachały do rodziny na wieś, ale ja tam odkryłam oryginalną ofertę ćwiczeń Pilates...z haloterapią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano nałyżwy, a po południu na relas i haloterapię. Czujemy się tu wyśmienicie, bo spędzamy czas aktywnie w morskich warunkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My również po jeżdzie na nartach w Rablowie odpoczywamy godzinęw sali solnej.....a potem na czekoladę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...