Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiście dziennikarz musi podkreślić że to wina Nowego Ładu i mniejszych podatków z PIT i CIT dla budżetu miasta! Dobrze że nie napisał że to wina PiS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niby tak brak kasy przez mniejsze podatki, ale na kontenery dla przesiedlenia biednych ludzi kasa musi być !!??!!! Dobrze że chociaż pamprak został przez radnych wycofany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w tym roku nie będzie tekturowych czeków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pieniądze na utrzymanie i spłate nowej hali to żaden problem ? Co poza spłata zadłużenia hali będzie miał przeciętny Puławianin ? Nikt nie poruszy sprawy jak to radni byli lobbowani i zapraszani na mecze piłki, żeby miasto zasponsorowało budowę hali ? Nagle nic się nie dzieje ? A może lepiej za te pieniadze było wybudować spalarnie śmieci, żeby nie było kolejnych podwyżek za śmieci ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Maj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach duży wkład do budżetu miasta maj Zakłady Azotowe, które w związku z drastycznymi podwyżkami cen gazu będą musiały prawdopodobnie poważnie ograniczyć produkcję. ZA Puławy zużywały ok. 10% krajowego zużycia. Zwykle w mieście było słychać szum kombinatu, mimo, że to kilka kilometrów, a dziś wieczorem było cichutko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy = Dumna Strefa Wolna od LGBT. Kiedy ludzie i biznesy uciekają z miasta to spadają wpływy. Urzędnicy w Puławach już widzą jakie skutki niesie nie tylko odejście z miasta płatników podatków z grupy LGBT, ale też zły PR Puław, związany z brakiem otwartości dla ludzi innych wyznań, orientacji i z innych grup etnicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy = Dumna Strefa Wolna od LGBT.  Kiedy ludzie i biznesy uciekają z miasta to spadają wpływy. Urzędnicy w Puławach już widzą jakie skutki niesie nie tylko odejście z miasta płatników podatków z grupy LGBT, ale też zły PR Puław, związany z brakiem otwartości dla ludzi innych wyznań, orientacji i z innych grup etnicznych.
 Oświeć mnie proszę o jakich biznesach mówisz i ile z  tego uciekło z kasy miasta? Proszę o fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko nowa hala kosztuje. Kosztują też pomniki pozostawione przez poprzedniego prezydenta, finansowane w części długiem. O tym zdaje się zapominać p. Wójcik i p. Grobel. Monumentalny stadion dla piątoligowej drużyny, marina dla wybranych czy miliony utopione w coś, co kiedyś miało szumną nazwę inkubatora przedsiębiorczości. Jak były pieniądze to wydawano je na prawo i lewo bez większego zastanowienia co do skutków w przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...