Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fryzjerzy w Puławach wydłużyli godziny pracy. Bo są kolejki

Utworzony przez Mieszkaniec081984, 1 maja 2021 r. o 07:50 Powrót do artykułu
A mi się wydaje że to jest spowodowane chęcią zarobku a nie troską o klienta. Nie oszukujmy się którego fryzjera obchodzi że mam długie włosy albo odrosty. Wyczuł biznes jest szansa zarobić trochę sie odkuć to korzystają to jest faktyczny powód wydluzonych godzin pracy HAJS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje że to jest spowodowane chęcią zarobku a nie troską o klienta. Nie oszukujmy się którego fryzjera obchodzi że mam długie włosy albo odrosty. Wyczuł biznes jest szansa zarobić trochę sie odkuć to korzystają to jest faktyczny powód wydluzonych godzin pracy HAJS!
 A czy to jest cos zlego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje że to jest spowodowane chęcią zarobku a nie troską o klienta. Nie oszukujmy się którego fryzjera obchodzi że mam długie włosy albo odrosty. Wyczuł biznes jest szansa zarobić trochę sie odkuć to korzystają to jest faktyczny powód wydluzonych godzin pracy HAJS!
A czy to jest cos zlego???
 Oczywwiście nic złego tylko tytuł artukuł u powinien brzmieć Puławscy fryzjerzy wysdłużyli godziny pracy bo chcą sobie odbić straty spowodowane pandemią, a nie wciskać ludziom kit że ci fryzjerzy tak dbają o nasze fryzury i z myslą o tym wydłuzyli godziny pracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...