Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie na narty w powiecie puławskim? Dwa wyciągi działają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2020 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Śniegu ni ma ale je cennik - weekendowy na pocieszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojebało ich z tymi cenami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Właściciele stoków. Trasy są przygotowane, powiedzmy, na 50%. Rozumiem, pogoda nie taka, za ciepło itd. w takim razie dlaczego żądacie od narciarzy opłat jakby wszystko działało na 100%?? doły, dziury, przetarcia, zatrzymujące się co chwila wyciągi, a panowie z obsługi grzeją się w budkach. Przecież wystarczy ruszyć łopatą raz na godzinę. Spójrzcie proszę np na Tylicz, Słotwiny. Tam są wyciągi krzesełkowe, dużo więcej śniegu kilka km tras, a ceny ... za 60-75 zł jeździ sie 4 godziny (+darmowy skibus). tam wiedzą jak przyciągnąć klienta np na "jazdy wieczorne", niższą ceną (w Tyliczu 35zł od 15 do 20!!). ja rozumiem że rządzący zrobili Wam psikusa znacznie podnosząc minimalną .. ale im też. Nie chcę używać wulgaryzmów ale same się cisną. No cóż, 2-3 lata temu bywałem z rodzinką u Was 2-3 raz w tygodniu, teraz będę do wiosny może 4-5 razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej opłaca się pojechać 2 góry na dwa dni niż tutaj jeździć. 90zl calodniowy karnet w Białce, o warunkach nie muszę nikomu mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baaardzo drogo ale za to ile kilometrów tras
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Panoramie Lubelskiej podają że Parchatka też chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...