Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie no wykop wrzuta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chuja mu zrobia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co byś powiedział, gdyby tobie chałupę pomalował. Przecież zniszczył zabytek. Czemu nie powiadomiłeś policji jak widziałeś że ktoś popełnia przestępstwo? Policjanci od tego są, to niech łapią. Pomyś!
Oni łapią,jak ktoś da cynk!A sami to potrafią pijaka z ławki zgarnąć!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troche jak lata 99' :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ab72, ash, nkw w zakładach dla umysłowo chorych też dają kredki . Różnica polega na tym, że oni mażą po kartkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co on tu zniszczył ?? Ściana straciła swoje właściwości i juz nie jest ściana czy jak ?? 500 zł haha ciekawe za co ?? 30 zł wiaderko emulsji plus 15 zł wałek i zamalowac to arcydzieło .. 5 lat to kpina, a te fajfusy się szczyca, jakby gang rozbili, tylko Polska zapomniałem.
  Zniszczył ścianę bohomazem. 500 złotych to za mało - powinien własnoręcznie zmyć to g..o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśl jakie życie byłoby przykre gdybyś na każdego donosił.  Niektórzy ludzie muszą mieć nudne życie...
  Nie jestem zwolennikiem donoszenia, ale facet zniszczył elewację budynku i na szczęście został złapany za rękę. Niech płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski Banksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiepskie to graffiti, bo nie mam nic przeciwko ładnym:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce mi się kupe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwas był, znam go z IFCC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orzeł ok ale ja pierdole ten artykuł to nasłasbsze je gówno keks mam dość zamkną mnie za to na mieście jest orzeł panie dziennik wartre pokazania a nie coś co zwinięte i nie skoczone!!!!!!! 3 dni w pierdlu..... za odzyski farby czaicie mam przypał!!!!!! orła daj!!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki toyuch XDD ten gość nie powinien być nazywany grafficiarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA to są graffity ? takie rzeczy to rysują dzieci w pierwszej podstawowej i tak w ogóle gratuluje policji wielki sukces odniesiony na skale światową. Poza tym mijałem tego typa dwa razy jakoś nie wyglądał na groźnego więc gratuluje kolejnej spektakularnej akcji
  podejzany masz racje grożny szpital!!! was to bawi nie że chcą mnie zabić!!!! .... i tak zgine .....keks ten na zdjęciu idzcie  do orła (szpital) speed kwadrans....... media kłamią ja nie graficiarz reklama!!!ety zgody n to nie było stop .......    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz talent chłopaczku :D
  4 ściany tu rozmawiam ze zmarłych duchami!!!!!!!! orzeł szpital!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  szukaj orła szpital to media niech pokażą!!!!! zwineli nie skończone gówno rip wiedziałem!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spytajmy o tych których już z nami nie ma Damian Nowaczek Adrian Dudek szwagier dopiero okrzyknijmy kogoś wandalem!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rip grzegorz sanecki cionek jeśli chodzi o leczenie bani!!!!!! ciekawie.... nie boj sie chłopaku idziesz po cmentarzu i co chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola mi kiedyś mówiła o dilerze na sienka piętro nad nią!!!!!! kekso całuski:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olka Kubal mówiła mi o dilerze na sienka piętro nad nią na ch....j mnie kopiesz!!! media wiedzą!!! ja też:) elo całuski:* zgon diabła Mirosław Kubal pozdrawiam!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...