Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grób cadyka na środku szkolnego boiska? Chasydzi zgłaszają sprawę do prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lipca 2018 r. o 09:49 Powrót do artykułu
No i jak ich nie lubić. A pod szkołą przypadkiem czegoś nie zostawili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa regulująca zwrot takich miejsc jest z 1997 toku. To co, teraz się obudzili? Teraz pewnie czekają aż Lublinianka będzie skończona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy żydy zapłacą nam za ich ochrone i schronienie na ziemiach Polskich? Kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd na cały Świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy niszczą groby piniemieckie i zydowskie, polacy to narod bez odrobiny tolerancji, a krytykuja ci polacy ukraincow. Dobrze ze nie jestem polka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu, polecam temat "Kokoszki ekshumacja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomniki zostały wyniwelowane? Może mogiły spychaczem zepchnęli? Nie, po prostu nikt się nie interesował. Dopiero zapach $$ spowodował zainteresowanie grobem przdka, mitycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Plaze budowali na grobach Polaków to nie mieli z tym problemu. Niech spier...ają na księżyc. Zaczyna regularnie wk..wiać mnie ta nacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w roku 1600 był tam pochowany wielki Polak Gajowy Gugała a oni zburzyli jego pomnik i pochowali Tauba . Żądam od Modzitzów wypłaty milijona dolarów odszkodowania za zburzenie pomnika Gajowego Gugały i spełnienia jego ostatniej woli ( Jak wiadomo z historycznych kronik Gajowy Gugała wielki fan piłki nożnej ) aby w przyszłości powstało w tym miejscu boisko piłkarskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" naród wybrany " to najgorsza rzecz jaka przytrafiła się światu na przełomie historii ludzkości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli jak odbudowywano kamienice po wojnie itp.?Zwrócić im tony gruzu i niech sie bujaja u siebie a od Polski wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zrobić ekshumacje, jeżeli pod boiskiem nie znaduje się górb cadyka kosztami należy obciążyć chasydów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić do Izraela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwko Plazie powinieneś protestować Ty. Gdzie wtedy byłeś? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak kości będą wymywane i chcą sfinansować przeniesienie to co im szkodzi ? Ja rozumiem, jakby boisko było w idealnym miejscu, a Żydzi kazaliby to przeniesienie Polakom sfinansować. Ale tutaj wasze komentarze wyglądają tak: nie dać Żydowi, choćbym się miał zes...ć, tak dla zasady,reszta mnie nie obchodzi. A teraz do dzieła, nazwijcie mnie Żydem i antypolakiem,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to jeden wielki grób, więc nigdzie by nic nie można było budować. Zatem należy zabrać swojego cadyka i innych i pochować najlepiej w Izraelu. Żydzi ciągle mówią Polakom co gdzie i jak ma być - czy krzyż może stać w Oświęcimiu, czy sklep nie jest za blisko obozu koncentracyjnego, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo szekli goje musza płacić AJ WAJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy budowie szkoły trzeba było rozwiązać ten problem. Dlaczego Pisula tego nie zrobił????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest Polska i obowiązuje prawo polskie. A cadyki mogą rządzić, ale u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ortodoxyjność to nie tylko tępota. Oni są niebezpiecznie nawiedzeni. Jestem tolerancyjny. Szanuję wszystkie nacje, oprócz tej jednej. Pare lat temu, gdy wracałem z wakacji z Grecji, Ortodoxyjni robili problemy z powodu kobiet siedzących obok nich. Niech się zabarykadują gdzieś u siebie, gdzie nie ma kobiet a od Europy won. Dziewczynka pytała o co temu panu z pejsami chodzi. Mama odpowiedziała ...ten pan jest chory i ma atak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...