Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grozili, że jak nie zapłaci to ją spalą

Utworzony przez jojo, 20 lutego 2009 r. o 01:12 Powrót do artykułu
tylko frajerzy leca na policje wiec spojrz na kolege KIBOLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tylko frajerzy leca na policje wiec spojrz na kolege KIBOLA
A to co właśnie robisz to nie frajerzenie? smarujesz Go w necie nie majac żadnych dowodów na to co piszesz!!!zastanów sie nad tym bo latwo jest kogoś oczernić jak się Go nie lubi....no i najlepiej zrobić to anonimowo- co? Czujesz się bezpiecznie? ujawnij się a Ja zasponsoruję Ci tą koszulkę BULDOGU dużo szczekający tylko coś ugryść nie możesz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sa damskie masz taka?? KONIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Ciebie to tylko damska- bo jaj to Ty zdecydowanie NIE MASZ! Gdybyś i mnie mijał to puś oczko cipko to dam Ci i moją faję polizać KONIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jazda LUDZIE!!!! Przeciez temat tego forum jest inny!!! a Wy zrobiliscie z tego smarowanie sie na wzajem- szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaa mam Cie !!!! Lubisz zapodawac chlopaczkom pisiora juz wiem dlaczego nie chodzisz nigdy sam:) Nioch nioch tyle juz wiem wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze same odwazniaki....hahahahaha...w necie...hahahaha.... wymiencie sie numerami fonow a bedzie ciekawiej ...moze kolejna aferka wyjdzie ...zeby sie zabawic trzeba kogos zabic....hahahahahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastor napisał:
Aaaa mam Cie !!!! Lubisz zapodawac chlopaczkom pisiora juz wiem dlaczego nie chodzisz nigdy sam:) Nioch nioch tyle juz wiem wszystko.
NIUNIU ja tylko laskom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie Lenina w spokoju bo kto mi będzie robił tak dobrze jak on jest zajebistym kochankiem w łóżku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECHODZIEŃ napisał:
Widziałem to Ona nie kłamie , a po za tym to zrobili to na kamerach wiec dowód niezbity! I jak znam życie to policja te nagrania już ma. A samochodów bandytów było trzy które ja napadly. To nie są sytuacje które można sobie wymyślić...to był szok
to czego pało na policjie nie zadzwoniłeś jak to widziałeś a teraz sie wypowiadasz cwaniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludwik napisał:
to czego pało na policjie nie zadzwoniłeś jak to widziałeś a teraz sie wypowiadasz cwaniak
I chcesz mi powiedziec ze Ty bys zadzwonil? bzdura !!! kazdy wie kto mieszka w Pulawach ze z leninami sie nie zadziera dla niej to dopiero poczatek oni ja zjedza//////,,,,...a ON zwykly szary czlowiek....a ON poprostu chce spokojnie zyc ....czy to cos zlego....jak widac na przykładzie policja by mu nie pomogla////ja GO rozumie bo tu mieszkam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pieknie - jestem w szoku wlasnie sie dowiedzialem ze moj ukochany lesio leninkuś mnie zdradzal a mowil ze jego tylek jest tylko moj!!! oj niedobry! oj be ! ale wybaczam zyjmy we troje,,,lesiu zadzwon!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pulawiak~ napisał:
I chcesz mi powiedziec ze Ty bys zadzwonil? bzdura !!! kazdy wie kto mieszka w Pulawach ze z leninami sie nie zadziera dla niej to dopiero poczatek oni ja zjedza//////,,,,...a ON zwykly szary czlowiek....a ON poprostu chce spokojnie zyc ....czy to cos zlego....jak widac na przykładzie policja by mu nie pomogla////ja GO rozumie bo tu mieszkam!!
kto z Leninem dobrze żyje temu krzywda sie nie stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIKI napisał:
kto z Leninem dobrze żyje temu krzywda sie nie stanie
A jak lenina wywloki juz nie ma to z kim radzisz zyc.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdradzany napisał:
No to pieknie - jestem w szoku wlasnie sie dowiedzialem ze moj ukochany lesio leninkuś mnie zdradzal a mowil ze jego tylek jest tylko moj!!! oj niedobry! oj be ! ale wybaczam :P :rolleyes: zyjmy we troje,,,lesiu zadzwon!
wszyscy tak gadacie a parchatka impotenta znacie on juz obsrał gacie,królik sie wystraszył i sie szybko zaszył,nikos wzioł ochrone bo ma durną zone,wszyscy tak gadacie tu nr do lenina macie ;512951395
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIKI napisał:
kto z Leninem dobrze żyje temu krzywda sie nie stanie
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdradzany napisał:
No to pieknie - jestem w szoku wlasnie sie dowiedzialem ze moj ukochany lesio leninkuś mnie zdradzal a mowil ze jego tylek jest tylko moj!!! oj niedobry! oj be ! ale wybaczam zyjmy we troje,,,lesiu zadzwon!
zdradzał zdradzał skakał z laski na laskę przecież to obrzydliwe.bleeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdradzany napisał:
No to pieknie - jestem w szoku wlasnie sie dowiedzialem ze moj ukochany lesio leninkuś mnie zdradzal a mowil ze jego tylek jest tylko moj!!! oj niedobry! oj be ! ale wybaczam zyjmy we troje,,,lesiu zadzwon!
przestań być w szoku Lenin to babiarz zdradza ciągle i nagminnie aż żal patrzeć na te podboje mało smaczne feeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak lenina wywloki juz nie ma to z kim radzisz zyc.....?
nazywaj go jak chcesz ale on był jest i bedzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste zazdrosicie ze mam powodzenie chce Cie i wy tak pieski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...