Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hołownia w Puławach: PiS robi zło, ale PO nie robi dobra

Utworzony przez fillip75, 6 czerwca 2020 r. o 22:40 Powrót do artykułu
Czekało na Hołownie 150 osób, to sporoz nich musiało pierzchnąć do domu. Bo ja z przedstawionych zdjęć naliczyłem ledwie setkę. I to wliczając w to jego młodzieżówkę, dzieci i ekipy dziennikarskie (aż trzy, lecz bez Polsatu?!). To gdzie on ma tak liczne poparcie w sondażach? Jeżeli zarzucą robienie PiSowi zła to mógł to zło wypunktować. Chętnie bym poznał to zło. Tym bardziej, że popiera "500+", które z załoźenia musi być złe. Bo PiS robi zło. To czemu to robi?! A to, że PO nie robi dobra, to żadne odkrycie. Oni nic nie potrafią porządnie zrobić. Nawet autostrady spod ich ręki, ktore wyszły, to albo są bez pasów awaryjnych (max. pŕedkość 110km/h), albo najdroższe na rynku, albo upadło setki polskich firm przy ich powstaniu. Czego się nie dotknęli to spartolili. Kupili Pendolino, ktore może jechać max. 160kmh?! Wybudowali stadion narodowy, ktory przecieka, a dachu nie można zamknąć podczas deszczu. Jednym słowem sami fachowcy. A na prezydenta wystawiają największą fajtłapę samorządową. Gorszego prezydenta miasta, to raczej nie sposób wyszukać. A co reprezentuje kandydat Donalda Tuska? Ano dokładnie jego POglądy. Przecież jeszcze kopalnie funkcjonują na Śląsku. Trzeba to zniszczyć i doprowadzić ludzi do skrajnej biedy jak na Dolnym Śląsku. Zmuszono ludzi do emigracji zarobkowej. Co Hołownia da w zamian ludziom zwolnionym z kopalń, transportu kolejowego, elektrowni, serwisantom tychże podmiotów, kierowcom transportu... Co oferuje? Tak jak Biedroń, ino bezmyślnr patrzenie w tęczę? No i w tym artykule doszło do zaklamania. Hołownia powiedział, że... "Raz PiS chce dorzynać watahy PO. A później PO chce dorzynać watahy PiSu". Otóż panie oddelegowany przez Donalda Tuska i z poparciem Leszka Balcerowicza (ktoś musiał przekonać banki do kredytowania tego przedsięwzięcia) to tylko PO używa bandyckiego języka wobec swych oponętów. Wiem, wiem w TVN tego się nie pokazuje. Dlatego "gimby tego nie znajooo.". Krytykować przeciwnika za to, źe reprezentuje poglądy wyborców. Hm! To jakiś nowy masochizm? Mam zagłosować na kogoś, kto nie reprezentuje żadnego programu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecie 19 -radne Ewa Wóicik i Kędziora od Grobla w ekipie Szymona ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem skad minusy mojego poprzndniego komenatrza? Przeciez jako jedne z nielicznych podczas s[potkania mają plakietke Ekipa Szymona. Stad moje pytanie czy sa organizotorkami spotkania i czy go oficjalnie popieraja i reprezentuja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...